Audi Logo
 

Електрична потужність

350

кВт

Електричний крутний момент: 630 Нм

Прискорення (0–100 км/год)

4.1

сек.

Запас ходу, до

501

км

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi e-tron GT на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Дизайн екстер’єру

З ідей створюється майбутнє. Характерні для класу Gran Turismo пропорції, як-от низький і широкий кузов і велика колісна база, свідчать про те, що у цьому автомобілі спортивні риси поєднуються з повсякденною практичністю. Скульптурний дизайн кузова виступає втіленням потужності й динамічності.

Дизайн інтер’єру

Audi e-tron GT quattro демонструє прогрес у сучасний спосіб. Він одночасно випромінює спортивний характер, високу якість та комфорт. Передні спортивні сидіння plus із інтегрованими підголівниками забезпечують завдяки розвиненим боковинам чудову бокову підтримку в поворотах та при керуванні у спортивному стилі.

Чудовий запас ходу та впевненість

Розташована горизонтально у днищі кузова високовольтна акумуляторна батарея з напругою 800 В забезпечує небачену досі ефективність — як під час заряджання, так і під час живлення системи привода. У разі активованої системи рекуперації запас ходу сягає 501 км за стандартом WLTP.

Залишайтесь впевненими у майбутньому завдяки гарантії на високовольтну акумуляторну батарею 8 років або 160 000 км пробігу, в залежності від того, яка з двох подій настане раніше.

Динаміка руху

Повний привод quattro з можливістю довільного перерозподілу крутного моменту у поєднанні з електричною системою привода забезпечує інтелектуальний розподіл потужності між окремими колесами. В умовах належного зчеплення з поверхнею тягове зусилля передається переважно на передню вісь.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi e-tron GT на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi RS e-tron GT

Чиста енергія тапрогресивна потужність.