Audi Logo

Відкрийте для себе цифровий світ myAudi

Цифрові можливості вашого автомобіля: myAudi

myAudi ще більше пов’язує вас із вашим автомобілем: ви отримуєте доступ до багатьох корисних цифрових функцій і сервісів, які полегшують ваше повсякденне життя. Вони завжди доступні у додатку або на онлайн-порталі і дозволяють вам переглядати всі важливі дані автомобіля.

Реєструйтеся один раз і підключайтеся в будь-який час

Створити обліковий запис myAudi можна легко та безкоштовно. Після реєстрації завдяки myAudi ви отримаєте багато переваг.

  • Налаштовуйте один або кілька автомобілів і керуйте ними онлайн
  • Виберіть сервісне підприємство Audi за своїм бажанням
  • Налаштуйте у конфігураторі і збережіть автомобіль своєї мрії

Все просто з myAudi

Створення облікового запису

1

Зареєструйтеся із вказанням адреси електронної пошти і встановіть пароль.

Підтвердження по e-mail

2

Підтвердіть адресу електронної пошти і завершіть реєстрацію.

Початок роботи

3

Відкривайте для себе переваги myAudi і конфігуруйте автомобілі

 

Мріяти. Сконфігурувати. Зберегти.

За допомогою конфігуратора ви створюєте автомобіль Audi, що повністю відповідає вашим потребам. Ви можете легко зберегти одну чи кілька таких конфігурацій у myAudi. Таким чином ви завжди можете отримати доступ до них та внести зміни, перш ніж зважитися на купівлю.

Отримати підтримку. Швидко і легко.

З myAudi у вас завжди під рукою весь світ сервісу Audi, і ви завжди можете зручно отримати підтримку від сервісного центру Audi в онлайн-режимі. Там ви можете узгоджувати термін відвідування й отримувати нагадування про нього — так ви більше ніколи не пропустите ТО. І навіть у разі поломки myAudi не залишить вас наодинці: ви можете просто повідомити про аварію та поломки онлайн.

Отримайте ще більше з Audi connect

Audi connect з’єднує вас і ваш автомобіль і робить ваше повсякденне життя ще приємнішим. З Audi connect ви можете використовувати ще більше практичних послуг і функцій у додатку myAudi, а також зручно керувати ними та персоналізувати їх.

 

Довіртеся навігаційній системі

Ви можете легко планувати маршрути за допомогою myAudi; коли ви запускаєте свій Audi, дані про маршрут автоматично передаються в навігаційну систему автомобіля. Так ви дістанетеся до пункту призначення з особливим комфортом. Якщо ви бажаєте, додаток myAudi направить вас безпосередньо до місця розташування вашого автомобіля на основі запланованих маршрутів.

Повний заряд електромобільності

myAudi — це інтерфейс для багатьох корисних сервісів електромобільності. У додатку ви завжди можете переглянути рівень заряду акумуляторної батареї та запас ходу свого Audi e-tron, а також можете спланувати наступне заряджання. За допомогою сервісу e-tron Charging ви також можете заряджати автомобіль у всіх країнах Європи лише за одним контрактом.

Ваш Audi. Завжди різний.

Рішення для додаткового оснащення з асортименту оригінальних аксесуарів Audi дозволяють змінити ваш Audi й адаптувати його до нових потреб. У магазині аксесуарів, доступному через додаток myAudi, ви завжди знайдете потрібні аксесуари для вашого автомобіля, що прив’язаний до додатка, —для покращення як технічних характеристик, так і зовнішнього вигляду автомобіля.

Гнучкий, як життя

Вимоги, які ви висуваєте до свого автомобіля, можуть змінюватися з часом — завдяки функціям на вимогу це перестає бути проблемою. Ви можете легко забронювати додаткове обладнання пізніше через myAudi. Таким чином ви зможете швидко та гнучко адаптувати свій Audi до будь-яких обставин.

Все й одразу

За допомогою інструкцій з обслуговування та посібників, доступних у сервісі myAudi, ви можете просто та легко отримувати доступ до інструкцій для свого Audi на порталі myAudi. Тож уся важлива та корисна інформація про ваш автомобіль буде завжди під рукою.

Доступність деяких функцій і послуг залежить від ринку та може відрізнятися залежно від вибраної країни/регіону. Виберіть потрібну країну/регіон і мову для входу.

Доступність послуг може відрізнятися залежно від країни, моделі та комплектації вашого Audi. Audi connect є необхідною умовою для використання деяких послуг.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.