Audi Logo

Заряджання вдома

Електромобіль або гібридний автомобіль із заряджанням від електромережі можна зручно заряджати вдома. Найкраще це робити вночі, коли автомобіль не використовується, а в мережі здебільшого наявний «зайвий» струм. Вранці ви зможете спокійно сісти в заряджений автомобіль та насолоджуватися поїздкою. Пропозиція систем для заряджання e-tron від Audi являє собою потужну, продуману і цілісну концепцію заряджання.

Зарядні системи

Зарядна система e-tron kompakt

Для повністю електричних або гібридних моделей Audi.

Немає значення, заряджаєте ви свій електромобіль чи гібридну модель від промислової чи побутової розетки, вдома чи на дачі: модульна система заряджання e-tron kompakt пропонує вам максимальну гнучкість. Зарядна система e-tron kompakt входить до стандартної комплектації автомобілів Audi e-tron, Audi e-tron Sportback і Audi e-tron GT.

СумісністьЗарядна система e-tron kompakt є сумісною з усіма повністю електричними автомобілями й гібридними автомобілями Audi.
Обсяг поставкиДо складу системи входять блок керування, кабель для під’єднання до автомобіля та два кабелі для підключення до електромережі (з побутовим і промисловим штекером).
Потужність заряджання11 кВт (1) для моделей Audi e-tron, для плагін гібридних автомобілів потужність заряджання становить до 7,4 кВт. Користувач може вручну перемикати між 100 % і 50 % потужністю заряджання на блоці керування. Це може бути корисно, якщо в будинку вже використовуються інші електроприлади.
Індикація стануСтан зарядної системи e-tron kompakt і процесу заряджання відображаються за допомогою світлодіодних індикаторів на блоці керування.
 

Сила MOON

MOON пропонує приватним та корпоративним клієнтам індивідуальні рішення для переходу на електромобільність. Починаючи з зарядної станції Wallbox з домашнім акумулятором та сонячної електростанції аж до станції швидкісного заряджання (пропонується на вибір з інтегрованим акумулятором чи без нього) — MOON охоплює всі аспекти електромобільності. Комплексний підхід дозволяє гарантувати оптимальне забезпечення енергією у поєднанні з турботою про довкілля та ефективністю. MOON — системний провайдер, який перетворює електромобільність на буденність.