Audi Logo

Audi exclusive

Audi RS e-tron GT

Залишайтеся собою. Залишайтеся ексклюзивним.

Кожен, хто їздить на Audi, хоче чогось особливого. Audi exclusive дає вам можливість перетворити особливі речі на щось особисте й приватне.

Шлях до вашого кольору мрії

Кожне спеціальне лакофарбове покриттяAudi exclusive є особливим. Кожен етап його виробництва — від додавання певного барвника до нанесення численних шарів покриття — вимагає максимальної точності.

Вибирайте колір з широкої палітри спеціальних лакофарбових покриттів

Який колір оберете ви?

У першого враження є тільки один шанс. Скористайтесь ним, щоб обрати абсолютно особистий колір лакофарбового покриття кузова з багатої палітри Audi exclusive.

Наведені тут варіанти індивідуальних кольорів лакофарбового покриття перевірені і дозволені до використання компанією Audi. Для з'ясування доступності обраного вами кольору для вашого автомобіля зверніться до свого дилера Audi.

Особливий і в інтер’єрі

Різноманітні варіанти шкіряної оббивки, кольорова декоративна строчка й різноманітні породи деревини, з яких виготовлені декоративні елементи, доповнюють кожен інтер’єр і надають йому неординарності.

Часті питання

Для замовленняAudi з елементами індивідуалізації від Audi exclusive ми рекомендуємо попередньо проконсультуватися з вашим дилеромAudi. Ваш дилер не лише допоможе з'ясувати, який автомобіль підходить вам найкраще, але й докладно розповість про всі доступні пропозиції щодо індивідуалізації. Багато дилерів Audi мають у наявності зразки доступних варіантів лакофарбового покриття, шкіри, алькантари, декоративних вставок та килимового покриття, щоб ви могли підібрати, наприклад, колір кузова шляхом безпосереднього порівняння з кольорами і матеріалами салону. Оскільки деякі елементи індивідуалізації доступні не для всіх автомобілів, а одночасно відобразити всі можливості для індивідуалізації в конфігураторі Audi або в каталозі Audi також неможливо, ми рекомендуємо отримати індивідуальну консультацію, щоб дійсно детально обговорити всі ідеї. Наші дилери з радістю допоможуть вам втілити у життя свої глибоко особисті побажання.

Індивідуалізація вашого Audi здійснюється на етапі замовлення нового автомобіля. Після замовлення вам повідомлять термін доставки, щоб ви могли починати насолоджуватися приємним передчуттям.

Можливості для персоналізації автомобіля своєї мрії за допомогою Audi exclusive дуже широкі і залежать від конкретної моделі. Рекомендується отримати індивідуальну консультацію. Загалом для індивідуалізації вашого автомобіля доступні нижчевказані можливості.

В екстер'єрі:

- Лакофарбове покриття

Індивідуальні варіанти лакофарбового покриття, матове лакофарбове покриття для окремих моделей Audi RS.

- Корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду

Залежно від моделі корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду можуть бути оздоблені обраними матеріалами або пофарбовані.

- Декоративні вставки

Залежно від моделі корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду можуть бути оздоблені обраними матеріалами або пофарбовані.

В інтер'єрі:

- Шкіряна оббивка

Залежно від моделі можна обрати шкіряне оздоблення у комплекті або окремо для наступних елементів: оббивка сидінь, підголівники, оббивка дверей, кишені дверей, підлокітники у дверях, дверні ручки, верхні панелі оббивки дверей, чохли для динаміків, опори для колін, центральна консоль і підлокітники, передня панель, арка «монопосто», кермо, панель приладів та важіль коробки передач, всі органи керування та манжета важеля коробки передач, дефлектори системи вентиляції, стельова панель і ремені безпеки.

- Декоративні вставки

Передбачені, зокрема, для панелі приладів, оббивки дверей та центральної консолі. Доступні варіанти з різних порід деревини та матеріалів, а також вставки, пофарбовані у певний колір.

- Килимове покриття і килимки

Кольори, окантовку і декоративну строчку можна вільно обирати з палітри кольорів Audi exclusive.

- Накладки на пороги

Передбачена можливість персоналізації та підсвічування, доступність залежить від моделі і конфігурації.

Залежно від конкретної моделі можуть бути доступні особливі варіанти індивідуалізації, наприклад, оздоблення вишитими ініціалами. Із запитами щодо подібної персоналізації можна звертатися в будь-який час, а в ході наступного етапу ваш дилер Audi з'ясує можливість їх використання в індивідуальному порядку.

Лакофарбове покриття

Для індивідуалізації вашого автомобіля пропонується великий вибір кольорів лакофарбового покриття, що включає понад 50 кольорів. Для забезпечення надзвичайно високих вимог AUDI AG та Audi Sport GmbH та для гарантування довговічності і найвищої якості лакофарбового покриття використовуються сучасні установки для нанесення фарби. Потрібний відтінок отримують шляхом змішування органічних та неорганічних пігментів. Органічні пігменти надають фарбі додаткового блиску, а неорганічні довго зберігають свої властивості. Їх поєднання дозволяє гарантувати тривале збереження насиченого кольору лакофарбового покриття. Однією з головних вимог до індивідуальних варіантів лакофарбового покриття Audi exclusive є незмінність вигляду всіх матеріалів протягом років. Тому перед наданням дозволу на використання кожна фарба проходить ретельну перевірку.

Фарби з ефектом «металік»

При додаванні до фарби металевих часточок виникає чарівний ефект «металік». Для цього здебільшого використовують часточки алюмінію або латуні. Для створення фарби з ефектом «металік» такі часточки потребують надзвичайно ретельної обробки, яка допомагає запобігти їх руйнуванню. Забезпечити такий результат дозволяють наші високі стандарти.

Фарби з ефектом «перламутр»

Особливість фарб з ефектом «перламутр» полягає у тому, що вони змінюють колір залежно від кута зору. Такий ефект досягається за рахунок використання пігменту з перламутровим блиском. До фарби додають пігменти з перламутровим блиском, які забезпечують особливо помітну зміну яскравості залежно від кута зору. У результаті створюється ефект глибини та забезпечується чарівна гра барв.

Матові фарби

Для окремих моделей Audi RS додатково пропонується матове лакофарбове покриття.

На даний момент ми можемо запропонувати такі матові кольори: Nardo Grey, Daytona Grey, Suzuka Grey, Ibis White, Florett Silver, Gletscher White, Sepang Blue, Camouflage Green, Ara Blue, Argus Brown та Vegas Yellow.

Шкіра

Шкіра - унікальний натуральний продукт, кожен фрагмент якого відрізняється від інших, а тому вона ідеально відповідає філософії Audi exclusive. У процесі обробки значні зусилля докладаються для ідеального поєднання всіх деталей, що використовуються для оздоблення салону. Ретельний відбір сировини та щадна обробка дозволяють зберегти природний вигляд шкіри і водночас отримати довговічний і зносостійкий матеріал. Ми використовуємо виключно «дихаючу» і профарбовану шкіру, видублену без використання хрому. Завдяки цьому забезпечується практично повна відсутність помітних подряпин у процесі використання.

Шкіру вкривають надтонкими шарами фарби, товщина яких залежить від місця використання, а збільшення товщини дозволяє отримати нечутливу до зовнішнього впливу шкіру. Ще одне правило: чим тонший шар фарби, тим кращими будуть гігієнічні характеристики сидіння.

Шкіра Valcona

Шкіра Valcona вирізняється незначною товщиною шару фарби, чудово дихає і не має штучного тиснення.

Шкіра Fine Nappa

Шкіра Fine Nappa вирізняється середньою товщиною шару фарби, добре дихає і має помірне штучне тиснення.

Види деревини і декору

Асортимент Audi exclusive включає тільки ретельно відібрані сорти натуральної деревини, які підкреслюють унікальний характер автомобіля. Пропонуються різноманітні варіанти: від класичної деревини дуба і надзвичайно привабливого миртового дерева, деревини ясена або евкаліпта з відкритими порами до елегантних декоративних елементів, оздоблених рояльним лаком або карбоном. Декоративні вставки з деревини з відкритими порами мають тактильні властивості натурального дерева. Вони дозволяють перетворити салон автомобіля на унікальну зону відпочинку з надзвичайно приємною атмосферою. Компанія Audi принципово не використовує деревину тропічних порід, навіть якщо дерева були вирощені на плантації.

Шкіра

Для шкіряної оббивки сидінь Audi використовується переважно бичача шкіра з Південної Європи. Вона оптимально підходить для використання завдяки покращеному співвідношенню площі до товщини. Найбільш якісною є шкіра зі спини тварин, оскільки вона має рівномірну волокнисту структуру, а розриви або пошкодження зустрічаються дуже рідко. Для використання у складі Audi exclusive шкіра має відповідати вказаним нижче критеріям якості.

Дублення без використання хрому

Компанія Audi однією з перших в автомобільній індустрії вже понад двадцять років тому відмовилась від використання солей хрому, щоб запобігти утворенню відходів, забруднених важкими металами. Компанія Audi використовує виключно шкіру, видублену без використання хрому, і в такий спосіб послідовно дотримується етичних зобов'язань щодо виробництва шкіри.

Захист поверхні

Залежно від якості шкіри використовуються різні способи вичинювання. Ці методи покращення якості дозволяють гарантувати покращене пропускання повітря та як результат - покращені гігієнічні характеристики сидіння.

Цикл контролю

В автомобілі шкіряні сидіння зазнають надзвичайно високих навантажень: до них належать значні коливання температур, сильний вплив спеки під час стоянки на сонці, посадка і висадка водія, перевезення важких і твердих предметів, а також виділення поту. Перед використанням у продукції Audi шкіра повинна пройти понад 30 різноманітних тестів. У лабораторії перевіряють, зокрема, стійкість до стирання і впливу світла, властивості усадки, міцність на згин і розтяг, виділення сторонніх речовин у салон та характеристики горіння. Лише за умови успішного проходження всіх випробувань шкіру використовують для оббивки сидінь та елементів оздоблення салону. Випробування тривають понад 12 місяців.

Деревина/декор

Компанія Audi принципово не використовує деревину тропічних порід, навіть якщо дерева були вирощені на плантації. Тонкий шпон для декоративних вставок виготовляється зі стовбурів і прикореневих завилькуватих наростів. Комплект вставок зазвичай виробляють з одного наросту чи стовбура, щоб окремі деталі в автомобілі були подібні одна до одної. Компанія Audi використовує лише натуральну деревину. Процес виготовлення являє собою симбіоз ручної роботи та машинного виробництва.

Після виготовлення проводиться ретельна перевірка якості. За допомогою ультрафіолетового освітлення перевіряють наявність розривів або сторонніх включень та цілісність захисного покриття. Захисна фарба забезпечує стійкість до подряпин під час очищення і містить компонент, який блокує ультрафіолетове випромінювання, що дозволяє гарантувати довговічність кольору.

Ціни ви знайдете в конфігураторі або у прайс-листах обраної вами моделі на веб-сайті для своєї країни.

Для індивідуального підбору кольорів і матеріалів ми завжди рекомендуємо особисту консультацію з партнером Audi. Окрім автомобілів у виставковій залі, багато дилерів мають на місці різноманітні зразки спеціального лакофарбового покриття, шкіри, матеріалу Dinamica та декоративних вставок.

Цифрове або друковане зображення може лише надати уявлення про вигляд реального виробу. Рівень точності кольоропередачі залежить, серед іншого, від налаштувань кольору та яскравості вашого монітора або навколишнього освітлення.