Audi Logo

Терміни доставки Audi. Інформація та запити

У вас є питання щодо терміну доставки конкретної моделі Audi? Ми охоче вам допоможемо.

Ви — у центрі нашої уваги

Зараз автомобільна промисловість відчуває нестачу напівпровідників, що призводить до затримок у глобальному ланцюжку поставок. Ось чому ми в Audi невтомно працюємо, щоб доставити автомобіль вашої мрії якомога швидше. Ми пропонуємо вам познайомитися з деякими співробітниками Audi, їхніми завданнями та пристрастю, з якою вони долають виклики. Адже ви можете бути впевнені: ми твердо спрямовані на досягнення досконалості, ми зосереджені на відмінному обслуговуванні та робимо все можливе, щоб допомогти вам.

 
 
 
 
 
 

Поширені запитання

Наразі можна очікувати збільшення термінів доставки для всіх марок автомобілів у всьому світі. В Audi вони відрізняються, серед іншого, залежно від моделі, лінійки обладнання, місця виробництва та додаткового обладнання. Якщо можливо, рекомендується планувати замовлення нового автомобіля принаймні за шість місяців.

Щоб отримати загальну оцінку термінів доставки, скористайтеся контактною формою внизу сторінки. Більш докладну інформацію про час доставки ви отримаєте після конфігурування вашого автомобіля у дилера поблизу вас.

З одного боку, довші терміни доставки пояснюються високим попитом на нові автомобілі, а з іншого — відсутністю важливих компонентів. Так звані напівпровідники («мікросхеми») є ключовими компонентами сучасних систем допомоги водієві, двигунів, систем відведення відпрацьованих газів тощо. Через збільшення використання напівпровідників уелектричних пристроях у всіх сферах життя, а також через затримки, пов’язані з Covid-19, попит наразі перевищує пропозицію.

Попит на напівпровідники зараз зростає швидше, ніж виробники мікросхем можуть створювати нові потужності. Не лише автомобільна промисловість, але й майже всі сектори потребують все більшої кількості цих компонентів завдяки поступовій цифровізації. Ситуацію погіршили місцеві події та тимчасове закриття заводів, що призвело до зупинок виробництва у виробників мікросхем.

Напівпровідники є основним компонентом мікросхем і використовуються, серед іншого, в автомобільній промисловості в пристроях керування мережевими функціями автомобіля. Вони уможливлюють роботу систем допомоги та безпеки, а також простих функцій комфорту, таких як склопідйомники або електричні розсувні дахи. І вони необхідні для зв’язку автомобіля з навколишнім середовищем, наприклад для отримання даних про погоду та дорожній рух.

В Audi RS e-tron GT встановлено близько 10 000 напівпровідників. Якщо певних напівпровідників не вистачає, це може вплинути на окреме обладнання або цілі пакети обладнання для автомобіля, які не можуть бути виготовлені. Це значно збільшує термін доставки.

Спеціально випробувані напівпровідники потрібні для технічно складних компонентів автомобіля. Зазвичай вони є дуже складними і в деяких випадках вимагають близько 600 окремих етапів виробництва. У всьому світі є лише кілька компаній-виробників, які відповідають високим вимогам виробників автомобілів щодо якості та безпеки.

Терміни доставки залежать від багатьох факторів. Залежно від моделі та конкретної комплектації бажаного нового автомобіля Audi орієнтовний термін доставки буде різним. Подовження терміну доставки може спостерігатися у разі вибору таких конфігурацій:

  • вибір індивідуальних систем допомоги з високою потребою в напівпровідниках;
  • вибір персоналізованих спеціальних кольорів і оснащення;
  • вибір моделей, що виробляються на заводах поза межами Центральної Європи.

Дилер Audi поблизу вас із задоволенням порадить вам, як максимально скоротити час доставки бажаного автомобіля.

Через збільшені терміни доставки можлива ситуація, коли новий лізинговий автомобіль не буде доступний відразу після закінчення терміну лізингового договору. Щоб задовольнити свої потреби в мобільності, у вас є такі варіанти:

  • продовження договору лізингу через лізингодавця;
  • короткострокова оренда — гнучка оренда автомобіля;
  • підписка на автомобіль — підписка на автомобіль зі змінним терміном дії;
  • Sharetoo — залишайтеся мобільними завдяки сервісу спільного використання автомобіля.

Якщо ви вже замовили новий автомобіль, відповідальний дилер Audi готовий надати вам інформацію про стан доставки.

 

Запит щодо терміну доставки

Схвальні відгуки й критика: Час доставки

Ваша думка важлива для нас! Що Вам подобається і що нам слід покращити?

Будь ласка, вкажіть дані Вашого автомобіля.

Модель*

A4

A4 Allroad

A5 Sportback

A6

A6 Allroad

A7 Sportback

A8 PI

A8 TFSI e

e-tron GT

Q2 PI

Q3

Q3 Sportback

Q5

Q5 Sportback

Q7

Q7 PA

Q8

Q8 e-tron

Q8 e-tron Sportback

Q8 PA

RS 6 Avant

RS 7 Sportback

RS e-tron GT

RS Q3

RS Q3 Sportback

RS Q8

S6

S7 Sportback

S8

SQ5

SQ5 Sportback

SQ7

SQ8

SQ8 e-tron

SQ8 Sportback e-tron

Який партнер Audi обслуговує Ваш автомобіль?

Що Ви хочете нам повідомити?

Будь ласка, вкажіть Ваші контактні дані.

Форма звертання
 

Пошук дилера

Ваш дилер Audi із задоволенням допоможе вам, якщо у вас виникнуть додаткові запитання, а також надасть вам пораду щодо конфігурації вашого нового Audi.