Audi Logo

Подивіться на світ новими очима

Концепт Audi activesphere відкриває для вас, як поціновувача активного стилю життя, новий вимір — завдяки переосмисленій продуктивності привода quattro, можливостям системи доповненої реальності, підвісці зі змінною висотою й режимом руху бездоріжжям та панорамному даху з оглядом на 360°. Новий концептуальний автомобіль від Audi поєднує в собі функціональність із високим рівнем елегантності й комфорту, забезпечуючи першокласний активний відпочинок, серед іншого, завдяки технології AR та єдиній цифровій екосистемі.

Концепт Audi activesphere

Концепт Audi activesphere поєднує в собі функціональність з елегантністю та комфортом, щоб ви могли насолоджуватися вишуканим й активним способом життя, серед іншого, завдяки технології AR та єдиній цифровій екосистемі.

Концепт Audi urbansphere

Концепт-кар був створений з нуля і поєднує в собі розкішний просторий салон із цифровим функціоналом.

Концепт Audi grandsphere

Ось як бренд «чотири кільця» інтерпретує автомобіль завтрашнього дня: седан з підтримкою автоматизованого водіння, повністю електричним приводом, що пропонує захоплюючі враження від доповненої реальності у просторому салоні.

Концепт Audi skysphere

Перший концепт sphere з двома різними режимами керування — це поєднання технологій і дизайну.

Прекрасні автомобілі з кузовом «універсал» називаються Avant.

Avant завтрашнього дня

Передбачення на найближче майбутнє: Audi представляє концепт Audi A6 Avant e-tron — ще одного представника майбутньої серії Audi A6 — з повністю електричним приводом і динамічним дизайном.

Інноваційна база

Концепт Audi A6 Avant e-tron базується на новій технологічній платформі PPE (Premium Platform Electric) для електромобілів, що працюють від акумуляторної батареї. Ця платформа дозволяє використовувати всю нижню частину кузова для розташування акумуляторної батареї. Горизонтальна схема розміщення пропонує простір для творчості, дозволяючи втілити в дизайні динаміку та повсякденну практичність. Зовні це підкреслюється чорною вставкою, що з’єднує колісні арки.

Прогрес у чотирьох напрямках

Якщо ви хочете рухатися вперед, вам потрібно розсунути межі, змінити шматочок світу та водночас надихнути людей своїми діями. Щоб досягти цього, ми в Audi визначаємо свій прогрес у чотирьох сферах: сталий розвиток, дизайн, цифровізація та продуктивність.

Розуміння відповідальності

Діяти за принципом сталого розвитку і всебічно переосмислювати діяльність. У всіх сферах — від ланцюжка постачання до інклюзивної корпоративної культури. Коли справа доходить до сталого розвитку, кожен внесок має значення.

Створення майбутнього

Для нас дизайн означає набагато більше, ніж просто конструювання автомобілів. Ми хочемо відкривати простір для нових, захоплюючих вражень — і водночас спрощувати повсякденне життя людей.

 

Оцифрування мобільності

Цифровізація є ключем до мобільності завтрашнього дня. Цифрові канали зв’язку відкривають безліч можливостей, і, тим самим, захоплюючі шляхи в майбутнє.

Розсунення меж можливого

Те, що довгий час здавалося неможливим, раптом стає реальністю — коли люди переосмислюють межі можливого і наважуються на щось нове.