Audi Logo

Принципи

Офіційний імпортер Audi в Україні - компанія Порше Україна, яка входить до складу холдингу Porsche Holding Salzburg.

За 60 років свого існування Porsche Holding Salzburg заслужив відмінну репутацію в більш ніж 20 країнах Європи, в Китаї, Південній Америці та Малайзії. Соціальна відповідальність і високі етичні стандарти зробили Porsche Holding тим, чим він є сьогодні: найуспішнішою європейською автомобільною компанією.

Для Porsche Holding як глобальної компанії комплаєнс означає, що працівники не лише дотримуються існуючих законів, але й моральних принципів, які є не менш важливими. Ці принципи узагальнено в Кодексі корпоративної етики компанії. Звісно, вони стосуються всіх рівнів концерну та всіх країн, у яких працює Porsche Holding Salzburg.

Для нас у Porsche Holding само собою зрозуміло, що ми дотримуємося всіх законів і внутрішніх правил, ставимося відповідально до компанії, ділових партнерів і правильно діємо як член суспільства. Також ми проявляємо стійкість у дотриманні правильних принципів і правил.

Що таке комплаєнс?

Комплаєнс означає дотримання всіх правових норм і положень, а також внутрішніх правил компанії. Комплаєнс встановлює правові рамки та має на меті завчасне запобігання порушенням.

Що таке доброчесність?

Доброчесність означає вчинення правильних дій з особистих переконань, з повною відповідальністю перед компанією і діловими партнерами та суспільством як його члена.

Тому діяльність згідно з принципами доброчесності й комплаєнсу — це не просто вимога нашої компанії, ми вважаємо доброчесність і комплаєнс невід’ємними складовими нашої корпоративної культури.