Audi Logo
 
 

Характеристики RS e-tron GT

Електрична потужність

440

кВт

Електричний крутний момент: 830 Нм

Прискорення (0–100 км/год)

3.3

сек.

Запас ходу, до

495

км

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi RS e-tron GT на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Дизайн екстер’єру

Прагнення по-новому інтерпретувати сутність автомобіля помітне у тому числі у сучасному дизайні, джерелом натхнення для якого слугувала аеродинамічна досконалість. Прогресивна розкіш виступає рушійним імпульсом, який піднімає емоції від керування на новий рівень.

Дизайн інтер’єру

Пакет оздоблення RS червоного кольору доповнює салон автомобіля ефектними акцентами за допомогою декоративної строчки кольору Express Red.

Чудовий запас ходу та впевненість

Розташована горизонтально у днищі кузова високовольтна акумуляторна батарея з напругою 800 В забезпечує небачену досі ефективність — як під час заряджання, так і під час живлення системи привода. У разі активованої системи рекуперації запас ходу сягає 495 км за стандартом WLTP.

Залишайтесь впевненими у майбутньому завдяки гарантії на високовольтну акумуляторну батарею 8 років або 160 000 км пробігу, в залежності від того, яка з двох подій настане раніше.

Динаміка руху

Потужність, яку розвиває Audi RS e-tron GT з повністю електричним повним приводом quattro дійсно вражає. Кожен з електромоторів на передній та задній осях розвиває потужність до 440 кВт.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi RS e-tron GT на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi e-tron GT

Справжній спортивний характер іпрогресивна розкіш.