Audi Logo
 
 
Audi A5 Coupé

Елегантний спортсмен

Естетичний дизайн і зв’язок з усім світом — ось що характеризує Audi A5.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi A5 Sportback, на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Захопливий і водночас практичний дизайн

Широкі повітрозабірники й хромована облямівка надають різкості лініям передньої частини спортивного п’ятидверного автомобіля. При погляді збоку спортивний характер підкреслюють лінії порогів з виразним вигином у центральній частині, а розширені колісні арки привертають увагу до 20-дюймових легкосплавних колісних дисків (опція). Поперечний молдинг дифузора у матовому сріблястому кольорі Aluminiumsilber і трапецієподібні патрубки вихлопної системи підкреслюють ширину задньої частини. До того ж, Audi A5 Sportback можна персоналізувати за допомогою варіантів комплектації Advanced та S line.

Потужна динаміка

Технології підтримки динаміки водіння, такі як пропонована як опція система динамічного рульового керування, у поєднанні з потужними двигунами забезпечують переконливі враження від водіння.

Компроміси? Навіщо?

Завдяки місткому багажному відсіку та салону Audi A5 Sportback можна використовувати як сімейний автомобіль і як автомобіль для дозвілля. Візуально відчуття простору в салоні підсилюють горизонтальні лінії елементів інтер’єру, центральна консоль з добре впорядкованими елементами, чорні глянцеві накладки панелей дверей та високоякісні матеріали. Доступні як опція пакет стилізації інтер’єру Interieur design selection і варіант комплектації S line пропонують додаткові можливості персоналізації. Прогресивну елегантність інтер’єру Audi A5 Sportback надають сучасна панель інформаційно-командної системи та доступний як опція пакет світлодіодної фонової підсвітки Ambiente plus.

 

Audi A6

Класична зовнішність з атлетичними рисами.