Audi Logo
 
 
Audi A6

Класична зовнішність з атлетичними рисами

Audi A6 Limousine у лінійці оздоблення advanced виглядає спортивно й елегантно від решітки радіатора Audi Singleframe з новим дизайном спереду до дифузора оновленої форми в задній частині.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi A6 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Відвертий виклик. З усіх точок зору.

Передня частина Audi A6 Limousine вражає своєю прогресивністю: від решітки радіатора Audi Singleframe, що стала ще ширшою, і бічних повітрозабірників з хромованими облямівками у спортивному дизайні до вузьких фар. Загострена плечова лінія з потужними вигинами над колісними арками підкреслює архітектуру quattro. Зовнішні дзеркала заднього виду встановлені на верхній частині дверей, посилюючи спортивний вигляд.

Ще більше простору

Просторий салон автомобіля Audi A6 Limousine радує вас численними зручностями, концепцією керування з можливістю персоналізації та низьким рівнем шуму.

Ще маневреніший. Ще спритніший. Ще спортивніший

Доступне в стандартній комплектації рульове керування зі змінним передаточним відношенням забезпечує потужну динаміку водіння завдяки підкреслено спортивному регулюванню передаточного відношення. Доступна на замовлення система динамічного керування всіма колесами3 значно підвищує маневреність і прохідність. Пропоновані як опція 21-дюймові колісні диски підкреслюють атлетизм і одночасно сприяють підвищенню акустичного комфорту.

Неймовірне освітлення

Світлодіодні ліхтарі підсвічування зони посадки проєктують на землю зображення кілець Audi, створюючи унікальну атмосферу.

Audi exclusive

Перетворіть свій новий Audi A6 Limousine на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме таким, яким його бачите ви.

Audi A6 allroad

Універсальний і потужний екстраверт.