Audi Logo
 
 
Audi SQ8 Sportback

Електричний. Сповнений чудових особливостей

Audi e-tron виконав свою роль першопрохідця серед повністю електричних автомобілів. Тому саме зараз настав час офіційно включити його до модельного ряду Audi з присвоєнням відповідного імені - Audi SQ8 Sportback e-tron.

Характеристики Audi SQ8 Sportback e-tron

Електрична потужніть

370

кВт

Електричний крутний момент: 973 Нм

Прискорення (0–100 км/год)

4.5

сек.

Запас ходу, до

471

км

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Захопливі враження від керування

Сядьте в автомобіль і відчуйте майже безшумну роботу електродвигунів. Насолоджуйтеся покращеним зчепленням і стабілізацією, які забезпечує повністю електричний повний привод quattro. Покращена динаміка руху завдяки адаптивній спортивній пневматичній підвісці та численним системам допомоги водієві. Як опція доступний знімний тягово‑зчіпний пристрій.

Кузов-купе, що електризує

Плавно нисхідна лінія даху надає електричному кросоверу купеподібний вигляд і відображає прагнення вперед, до прогресу. Логотипи бренду у новому дизайні та інші деталі стилізації набувають особливої ефектності завдяки блакитному лакофарбовому покриттю Ultrablau Metallic.

Чудовий запас ходу та впевненість

Високовольтна акумуляторна батарея ємністю до 106 кВт⋅год (нетто) забезпечує максимальний запас ходу до 71 км. Якщо рівень заряду акумуляторної батареї низький, ви можете збільшити запас ходу, наприклад, увімкнувши через систему MMI режим Range.

Залишайтесь впевненими у майбутньому завдяки гарантії на високовольтну акумуляторну батарею 8 років або 160 000 км пробігу, в залежності від того, яка з двох подій настане раніше.

Увага: На фотографії зображений Audi SQ8 e-tron.

Комфорт у дорозі

Доступні різноманітні рішення для заряджання Audi SQ8 Sportback e-tron вдома та в дорозі. Завдяки збільшеній ємності акумуляторної батареї та різноманітній зарядній інфраструктурі ви також можете насолоджуватися електромобільністю у подорожах на великі відстані.

Шляхетна спортивність

Коли ви сідаєте в автомобіль, на вас чекає високоякісна спортивна атмосфера, яку підкреслюють доступні як опція спортивні передні сидіння plus з емблемами S. Насолоджуйтеся відчуттям простору й надзвичайного комфорту всередині Audi SQ8 Sportback e-tron.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi SQ8 Sportback e-tron на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Стабільне майбутнє

Орієнтовані на майбутнє рішення Audi також включають свідоме використання ресурсів, екологічно чисте виробництво та передачу автомобілів з нейтральним балансом CO₂. Наприклад, ми використовуємо зелену електроенергію, зокрема від фотоелектричних систем, розташованих на дахах виробничих цехів, для забезпечення теплопостачання та виробництва акумуляторних батарей.

Audi SQ8 e-tron

Потрійне задоволення від керування.