Audi Logo
 
 

Характеристики Audi Q8 55 e-tron quattro

Електрична потужність

300

кВт

Електричний крутний момент: 664 Нм

Прискорення (0–100 км/год)

5.6

сек

Запас ходу (цикл WLTP), до

582

км

Audi Q8 e-tron Heckansicht

Електричний. Сповнений чудових можливостей

Audi e-tron виконав свою роль першопрохідця серед повністю електричних автомобілів. Тому саме зараз настав час офіційно включити його до модельного ряду Audi з присвоєнням відповідного імені - Audi Q8 e-tron.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q8 e-tron на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Чудовий запас ходу та впевненість

Високовольтна акумуляторна батарея ємністю до 106 кВт⋅год (нетто) забезпечує максимальний запас ходу до 582 км. Якщо рівень заряду акумуляторної батареї низький, ви можете збільшити запас ходу, наприклад, увімкнувши через систему MMI режим Range.

Залишайтесь впевненими у майбутньому завдяки гарантії на високовольтну акумуляторну батарею 8 років або 160 000 км пробігу, в залежності від того, яка з двох подій настане раніше.

Комфорт у дорозі

Доступні різноманітні рішення для заряджання Audi Q8 e-tron вдома та в дорозі. Завдяки збільшеній ємності акумуляторної батареї та різноманітній зарядній інфраструктурі ви також можете насолоджуватися електромобільністю у подорожах на великі відстані.

Електризує з першого погляду

Audi Q8 e-tron, отримавши чергові зміни екстер'єру й особливий дизайн денних ходових вогнів, знову всім своїм виглядом свідчить про свій прогресивний характер. Архітектура quattro з чітко змодельованою плечовою лінією й особливий дизайн денних ходових вогнів набувають виразності в поєднанні з сірим лакофарбовим покриттям Chronos Grey Metallic.

Вишуканий дизайн інтер’єру

Вас очікує більш ніж просторий салон. Добірні матеріали, першокласна якість виготовлення та передові цифрові функції зроблять кожну подорож на Audi Q8 e-tron незабутньою.

Нові враження від керування

Сядьте в автомобіль і відчуйте майже безшумну роботу електродвигунів. Насолоджуйтеся покращеним зчепленням і стабілізацією, які забезпечує повністю електричний повний привод quattro. Покращена динаміка руху завдяки адаптивній пневматичній підвісці та численним системам допомоги водієві. Як опція доступний знімний тягово-зчіпний пристрій.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi Q8 e-tron на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви

Різноманітний, як життя

Отримайте цілком універсальний автомобіль завдяки оригінальним аксесуарам Audi. Відповідні технічні рішення й елементи дизайну дозволять пристосовувати автомобіль до будь-яких нових потреб. Знову і знову.

Стабільне майбутнє

Орієнтовані на майбутнє рішення Audi також включають свідоме використання ресурсів, екологічно чисте виробництво та передачу автомобілів з нейтральним балансом CO₂. Наприклад, ми використовуємо зелену електроенергію, зокрема від фотоелектричних систем, розташованих на дахах виробничих цехів, для забезпечення теплопостачання та виробництва акумуляторних батарей.

Audi Q8 Sportback e-tron

Електричний. Сповнений чудових можливостей.