Audi Logo
 

Додаток myAudi

Додаток myAudi пов’язує вашAudi із вашим повсякденним життям і привносить у ваше життя ще більше комфорту завдяки інноваційним функціям та послугам. Викликайте інформацію про свій автомобіль у режимі реального часу в будь-який час і залишайтеся завжди поінформованим про рівень пального, запас ходу, терміни обслуговування, попередження та багато іншого. Зручно плануйте поїздки у своєму додатку та надсилайте пункти призначення та маршрути безпосередньо у свій автомобіль. Ви можете дистанційно керувати автономним обігрівачем і відмиканням та замиканням дверей автомобіля. (Обсяг доступних послуг може відрізнятися залежно від моделі та комплектації вашого Audi.)

Стислий огляд усіх функцій::

Функція Audi connect Remote & Control

 • Відстежуйте важливі дані автомобіля та переглядайте інформацію про рівень пального у баку, запас ходу або рівень масла безпосередньо на своєму смартфоні.
 • Запрограмуйте систему клімат-контролю відповідно до ваших побажань ще до того, як ви сядете в автомобіль.
 • Відмикайте й замикайте свій автомобіль дистанційно.

Ключ Audi connect

 • Надайте родині, друзям або колегам доступ до свого Audi (лише для вибраних смартфонів з Android).*

Audi e-tron

 • Зручно плануйте та керуйте процесом заряджання за допомогою додатка myAudi.
 • Переглядайте конкретну інформацію, як-от запас ходу, рівень заряду та час заряджання, що залишився.
 • Зручно плануйте поїздки на далекі відстані за допомогою планувальника маршрутів e-tron: необхідні зупинки для заряджання автоматично інтегруються в маршрут. Потім просто надішліть маршрут до свого автомобіля.

Навігація

 • Надсилайте пункти призначення й маршрути зі свого смартфона на свій автомобіль.
 • Ваш смартфон автоматично продовжить навігацію за маршрутом і проведе вас останні кілька метрів від вашого автомобіля до місця призначення.**
 • Отримуйте доступ до контактів, адрес і свого календаря з автомобіля.

Сервіс

 • Завжди залишайтеся поінформованим про заплановані візити на СТО, майбутні терміни технічного обслуговування і про всі додаткові роботи.
 • Отримайте доступ до своєї бортової документації онлайн через додаток.
 • Знайдіть свого сервісного партнера Audi поблизу.

Для користування сервісами myAudi connect потрібна реєстрація в myAudi. Обсяг доступних послуг може відрізнятися залежно від моделі та комплектації вашого Audi. Додаток myAudi є пропозицією від імпортера на відповідному ринку. Інформацію про імпортера можна знайти в додатку в розділі з даними про компанію. Деякі функції залежать від третіх сторін і можуть бути доступні в повному обсязі не завжди та не в кожній країні. Для користування послугами рекомендується придбати пакет з можливістю широкосмугової передачі даних за фіксованим тарифом — відповідні витрати є частиною вашого контракту з оператором мережі. У разі недостатньої пропускної здатності каналів передачі даних ці функції можна використовувати лише в обмеженому обсязі. Зважайте також на обмеження пропускної здатності, пов’язані з обсягом даних, що надається оператором мобільного зв’язку за тарифним планом.

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].

Тривале використання функції GPS, що працює у фоновому режимі, може вплинути на час роботи акумулятора.

*Потрібне додаткове обладнання **Залежно від моделі автомобіля