Audi Logo

Die neue Audi Media TV App.

Jetzt für Apple TV, Smart TV, Tablet und Smartphone.

Додаток Audi MediaTV для Apple TV і Smart TV

Дивіться відео про світ Audi у форматі Ultra HD...

За допомогою програми Audi MediaTV глядачі з усього світу можуть стежити за захоплюючим світом Audi у форматі UHD на екрані телевізора через пристрої Apple TV і Smart TV від Samsung, LG, Amazon Fire TV і Android TV. Додаток охоплює широкий спектр тем, що стосуються бренду з чотирма кільцями: від фільмів та нових продуктів, захоплюючих прямих трансляцій і світових прем’єр до передових історій про технології та дизайн або автономне водіння. Роздільна здатність Ultra HD забезпечує справжнє задоволення від перегляду.

...і неспішно переглядайте пропозиції з ринку автомобілів Audi з пробігом

У додатку Audi MediaTV також доступний широкий асортимент наших автомобілів Audi з пробігом, які ви можете неспішно переглядати, сидячи на дивані. Ці функції дозволяють здійснювати цілеспрямований пошук.

Інноваційний пошук автомобіля — швидкий та легкий.Перегляньте пропозиції наших партнерів Audi по всій Німеччині та знайдіть автомобіль Audi з пробігом, який підходить саме вам. Використовуйте прості фільтри, щоб виконати точний пошук за бажаними характеристиками (двигун, перша реєстрація, колір тощо) або відшукати автомобіль за програмою «Audi Gebrauchtwagen :plus».
Ваш партнер Audi — лише за один клікНа кожній сторінці з інформацією про автомобіль ви можете зв’язатися зі своїм партнером Audi безпосередньо за телефоном.
Поруч із вами — просто за поштовим індексомБажаєте отримати доступ до асортименту автомобілів з пробігом від партнера Audi у вашому регіоні? Жодних проблем! Ввівши свій поштовий індекс, ви зможете легко переглянути місцеві пропозиції автомобілів у вашому регіоні.
Зберігайте вибрані автомобілі, щоб знову переглянути їх пізнішеШвидко отримуйте доступ до найцікавіших автомобілів, зберігаючи їх у списку вибраного.
Легкий повторний пошук — за кодом Audi та QR-кодомНезалежно від того, де знаходиться код — на роздруківці пропозиції автомобіля, на смарт-телевізорі чи безпосередньо на автомобілі. Код Audi або QR-код дозволяє легко знайти автомобіль з усією інформацією про нього.
Круговий огляд — сідайте в авто і роздивіться інтер’єрЯкщо автомобіль знаходиться у «Вибраному», ви можете сісти у віртуальний автомобіль і роздивитися салон у деталях. Ви можете легко вибрати автомобілі з оглядом 360° за допомогою фільтра «Дії».
Підключіть свій додаток Audi до Smart TVВи використовуєте програму Get your Audi для пошуку свого нового автомобіля з пробігом? Підключіть свій смартфон до телевізора і переглядайте зображення автомобіля на великому екрані.
 

Audi MediaTV на вашому Smart TV

Як установити програму Audi MediaTV для Apple TV і Smart TV за три прості кроки:

  1. Відвідайте App Store зі свого Smart TV або Apple TV.
  2. Виконайте пошук за ключовим словом «Audi MediaTV» в App Store, щоб перейти безпосередньо до додатку.
  3. Потім завантажте додаток Audi MediaTV на свій Smart TV або Apple TV.
 
 

Audi MediaTV для смартфонів і планшетів

Отримайте доступ до світу Audi на своєму смартфоні чи планшеті за допомогою цього додатка:

Audi MediaTV тепер також доступний для мобільних пристроїв на iOS та Android. Насолоджуйтеся звичним функціоналом у дорозі та стежте за прямими трансляціями безпосередньо на своєму смартфоні чи планшеті. Завдяки функції підтримки 2-го екрана ви також можете зручно керувати своїм Smart TV за допомогою додатка.