Audi Logo

Apps

Audi connect та мобільність

Незалежно від того, сідаєте ви на переднє сидіння автомобіля чи якраз збираєтесь вийти, Audi пропонує вам ряд корисних і розважальних додатків для вашого iPhone, смартфона Android або планшета. Додатки Audi можна безкоштовно завантажувати з iTunes App Store і Google Play Store.

 

Додаток myAudi

Тримайте все під контролем за допомогою додатку myAudi. У будь-який час отримуйте доступ до актуальної інформації про рівень пального вашого Audi або про запис на технічне обслуговування. Зручно плануйте поїздки у своєму додатку та надсилайте пункти призначення та маршрути безпосередньо у свій автомобіль. Доступно для iOS та Android.

Залежно від моделі та комплектації автомобіля

Моделі

Незалежно від того, сідаєте ви на переднє сидіння автомобіля чи якраз збираєтесь вийти, Audi пропонує вам ряд корисних і розважальних додатків для вашого iPhone, смартфона Android або вашого iPad. Додатки Audi можна безкоштовно завантажувати з iTunes App Store і Google Play Store.

 

Додаток Audi Media TV

За допомогою додатка Audi MediaTV ви можете переглядати захоплюючі відео про світ Audi у форматі UHD і шукати свій автомобіль Audi з пробігом, не встаючи з дивана. Доступно для Apple TV, Samsung, LG, Amazon Fire і Android TV.