Audi Logo
 
 
Audi S7 Sportback

Елегантний і динамічний

Audi S7 Sportback підкуповує цінностями, втіленими в інтер’єрі й екстер’єрі. Решітка радіатора Audi Singleframe з новим дизайном чарунок і оновленим заднім дифузором підкреслюють його динамічний характер.

Характеристики Audi S7 Sportback

Потужність

344

к.с.

Прискорення (0–100 км/год)

5.1

сек.

Крутний момент

700

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi S7 Sportback на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Спортивний характер

Спортивна підвіска серії S з регулюванням жорсткості амортизаторів, що входить до стандартної комплектації S7 Sportback, у порівнянні з базовою версією забезпечує нижче положення кузова. Динамізм автомобіля підкреслюють інші елементи у стилістиці серії S.

Потужний і динамічний

V-подібний 6-циліндровий двигун TDI об’ємом 3,0 л з потужністю 344 к.с. і крутним моментом 700 Н·м забезпечує прискорення від 0 до 100 км/год за 5,1 с. За передачу потужності на дорогу відповідає постійний повний привод quattro, що входить до стандартної комплектації. Доступний як опція спортивний диференціал на задній осі покращує маневреність автомобіля у поворотах.

Висока якість та естетичність

У салоні Audi S7 Sportback вас зустрінуть стандартні дверні пороги з підсвіткою та алюмінієвими вставками і написом S (передні пороги). Надійний контроль автомобіля забезпечується за допомогою оббитого шкірою спортивного багатофункціонального керма (стандартна комплектація) з оздобленими під алюміній підкермовими перемикачами передач та логотипом серії S. Як опцію можна замовити кермо з підігрівом та усіченим знизу ободом, що полегшує посадку.

Audi RS 7 Sportback performance

Неприборкана краса.