Audi Logo
 
 
Audi A7 Sportback

Вражаюча різноманітність

Audi A7 Sportback — динамічний універсальний автомобіль для роботи та відпочинку. Елегантний купеподібний дизайн вражає новими спортивними акцентами, такими як решітка радіатора Audi Singleframe з новим дизайном.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi A7 Sportback на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Чотири кільця. Чітка лінія.

Audi A7 Sportback — це взірець спортивності та елегантності, які виразно підкреслюються класичними рисами архітектури quattro.

Спортивні враження

Завдяки опціональній підвісці з регулюванням амортизаторів, Audi A7 Sportback поєднує в собі потужність спортивного автомобіля з комфортом розкішного седана. У спортивному режимі водіння привод quattro зі спортивним диференціалом за бажанням водія забезпечить динаміку руху, високу точність керування та чудову курсову стійкість майже на будь-якій поверхні.

Паркувальні асистенти

Паркуватися — це просто!

Зручне паркування на місцях для паралельного і поперечного паркування. Переднім чи заднім ходом. І виїзд з місця для паркування. Ваш Audi A7 Sportback візьме на себе керування, прискорення, гальмування та вимикання двигуна. З автопілотом для паркування plus — натиснувши й утримуючи кнопку >>P в автомобілі.

Приємна атмосфера

Інтер’єр зачаровує якісно обробленими преміальними матеріалами. Панорамний скляний дах наповнює салон світлом і створює затишок. У закритому стані сонцезахисна шторка забезпечує ідеальний захист від світла та запобігає нагріванню предметів у салоні.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi A7 Sportback на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi S7 Sportback

Естетичний і динамічний.