Audi Logo
 
 
Audi RS 7 Sportback performance

Неприборкана краса

Відчуйте ще більш захопливі враження від керування. У новому Audi RS 7 Sportback performance з найпотужнішим на сьогоднішній день двигуном RS 7. Продуктивність — це світогляд.

Характеристики Audi RS 7 Sportback performance

Потужність

630

к.с.

Прискорення (0–100 км/год)

3,4

сек.

Крутний момент

850

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi RS 7 Sportback performance на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Надихаюча продуктивність

Audi RS 7 Sportback performance наповнить ваше повсякденне життя вражаючою динамікою. Доступна як опція спортивна підвіска RS plus із системою регулювання жорсткості амортизаторів Dynamic Ride Control (DRC) і пропонований як опція пакет RS Dynamic plus, що дозволяє збільшити максимальну швидкість до 305 км/год, зроблять процес водіння захоплюючим і повністю контрольованим.

Стиль RS у кожній деталі

Більш потужна версія performance автомобіля Audi RS 7 Sportback виділяється візуально завдяки ексклюзивним дизайнерським елементам. Синє лакофарбове покриття Ascariblau з матовим ефектом і стандартні елементи екстер’єру в матовому сірому кольорі створюють захоплюючий і привабливий вигляд.

Орієнтований на спортивний стиль

Інтер’єр продовжує тенденції надзвичайного екстер’єру, пропонуючи преміальну спортивну атмосферу з ексклюзивним обладнанням RS Performance.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi A7 Sportback performance на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви — за допомогою Audi exclusive. З кольоровою строчкою для сидінь і килимків у стилі RS, різнокольоровою шкіряною оббивкою та спеціальним лакофарбовим покриттям з широким вибором кольорів. Саме такий, яким його бачите ви

Audi RS 6 Avant performance

Вражаюча потужність.