Audi Logo
 
 
Audi RS 6 Avant performance

Вражаюча потужність

Відчуйте ще більш захопливі враження від водіння. У новому Audi RS 6 Avant performance з найпотужнішим на сьогоднішній день двигуном RS.

Характеристики Audi RS 6 Avant performance

Потужність

630

к.с.

Прискорення (0–100 км/год)

3,4

сек.

Крутний момент

850

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi RS 6 performance на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Надихаюча продуктивність

Audi RS 6 performance наповнить ваше повсякденне життя вражаючою динамікою. Спортивна підвіска RS plus із системою регулювання жорсткості амортизаторів Dynamic Ride Control (DRC) і пакет RS Dynamic plus, що дозволяє збільшити максимальну швидкість до 305 км/год, зроблять процес водіння захоплюючим і повністю контрольованим.

Стиль RS у кожній деталі

Більш потужний варіант Audi RS 6 Avant отримав пакет стилізації Carbon matt та нові 22-дюймові легкосплавні диски.

Орієнтований на спортивний стиль

Дизайн інтер’єру підкреслює прогресивний зовнішній вигляд Audi RS 6 performance. Надихайтеся спеціальними елементами дизайну версії RS performance.

Audi exclusive

Перетворіть свій Audi RS 6 Avant performance на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви — завдяки Audi exclusive. З кольоровою строчкою для сидінь і килимків у стилі RS, різнокольоровою шкіряною оббивкою та спеціальним лакофарбовим покриттям з широким вибором кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi RS 7 Sportback performance

Неприборкана краса.