Audi Logo
 
 
Audi A4 Limousine

Виразний універсал

Позашляхові можливості Audi A4 allroad quattro ґрунтуються на комбінації повного приводу quattro, доступного в стандартній комплектації, потужного двигуна та підвіски, призначеної для руху бездоріжжям.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi A4 allroad quattro на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Задоволення від водіння та комфорт гарантовано

Повний привід quattro у базовій комплектації забезпечує хорошу тягу та високу динаміку руху.

Унікальна зовнішність

Візуально Audi A4 allroad quattro підкреслює свій позашляховий характер характерним дизайном екстер’єру. Арки коліс, як і передній та задній бампери й бічні пороги чітко окреслені та виділені кольором. Диски збільшені на 12 мм у порівнянні з базовою моделлю, також збільшена колія передніх та задніх коліс. Ззаду звертають на себе увагу захисна накладка заднього бампера та оригінальний дифузор. Спереду — потужна решітка радіатора Singleframe з вертикальними планками, абсолютний символ марки.

Прогресивний та спортивний

Завдяки доступному як опція пакету стилізації Black pro ви зможете підкреслити прогресивний характер Audi A4 allroad quattro. Чорні елементи дизайну створюють спортивні акценти й динамічний облік.

Інтер’єр: просторий і високоякісний

Наприклад, у салоні Audi A4 allroad quattro суцільною стрічкою вентиляційні отвори підкреслюють ширину автомобіля, а хромована накладка над ними вдало розставляє акценти. Великий відсік для зберігання речей в центральній консолі є дуже зручним. Освітлення салону в стандартній комплектації включає ліхтар для читання із сенсорним регулюванням яскравості світла. Створіть в салоні ще більш затишну атмосферу завдяки доступному в якості опції пакету фонової підсвітки.