Audi Logo

Пакетні пропозиції по заміні зубчастого ременя

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi.

Ремінь ГРМ з часом покривається тріщинами і стає пористим, що може призвести до обриву ременя ГРМ - а це в свою чергу може спричинити пошкодження двигуна. Тому ми рекомендуємо регулярно перевіряти ремінь газорозподільного механізму на вашому Audi в сервіснох центрах Audi та вчасно замінювати його в разі необхідності. Заощаджуйте на витратах на заміну ременя ГРМ, користуючись нашими пакетними пропозиціями Сервіс 4+.

 

Переваги оригінальних зубчастих ременів Audi

Протягом свого терміну служби оригінальні зубчасті ремені Audi проходять величезну відстань у двигуні. Вони виготовлені з високоміцного скла та пластикових волокон і мають зносостійке покриття, що витримує високі навантаження, які одночасно змінюються. Таким чином, вони забезпечують точний контроль над двигуном.

Терміни заміни ременя ГРМ

Терміни заміни ременя ГРМ на вашому Audi залежать від моделі, двигуна та умов експлуатації. Фіксовані інтервали заміни здебільшого залежать від пробігу і можуть становити від 60 000 км до 210 000 км.

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi, якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. Якщо вашому Audi більше ніж 4 роки, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

Поширені питання про заміну ременя ГРМ

Залежно від моделі, двигуна та умов експлуатації, використовуються або фіксовані інтервали заміни, або інтервали перевірок, визначені виробником. Фіксовані інтервали заміни здебільшого залежать від пробігу і можуть становити від 60 000 км до 210 000 км. Для ременів ГРМ бензинових двигунів дуже часто встановлюється інтервал огляду. Під час огляду технічний фахівець визначає, чи потрібна заміна, чи ні.

Ціни на заміну ременя ГРМ з водяним насосом залежать від моделі та року випуску вашого автомобіля. Точну вартість заміни ременя ГРМ для вашої моделі Audi можна дізнатися, звернувшись до одного з наших сервісних центрів Audi.

Обрив ременя ГРМ може призвести до пошкодження двигуна. Причина: фази газорозподілу двигуна розбалансовуються, поршень б'є по клапану, як снаряд - часто зі швидкістю 15 м/с. У більшості випадків доводиться замінювати всю головку блоку циліндрів.

Ремінь ГРМ передає потужність колінчастого вала на розподільний вал. Це змушує клапани двигуна відкриватися і закриватися. Паливно-повітряна суміш потрапляє в камеру згоряння, згоряє і приводить в рух поршні. Ремінь ГРМ часто також приводить в дію водяний насос.

Неправильно встановлений ремінь ГРМ призведе до поломки двигуна. Водночас, заміна ременя є складною та трудомісткою процедурою. Зубчасті та напрямні колеса повинні бути ідеально вирівняні, а зубчастий ремінь правильно натягнутий. Водяний насос, натяжний і натяжний шківи повинні бути замінені одночасно. Крім великого досвіду, вам знадобляться спеціальні інструменти. Тому найкраще доручити заміну вашому партнеру Audi.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Щітки склоочисників

Щітки склоочисників Audi ідеально підібрані до відповідної моделі автомобіля. Тривалий термін служби, відмінна якість очищення та плавність ходу.

Гальмівні диски

Тут ви знайдете всю інформацію про пакетні пропозиції Audi на гальма.

Протиалергенні фільтри

Фільтри салону Audi забезпечують безпеку та комфорт на дорозі, зменшуючи неприємні запахи, затримуючи забруднювачі та зменшуючи запотівання вікон.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.