Audi Logo

Пакетні пропозиції по заміні щіток склоочисників

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi.

Оригінальні щітки склоочисників Audi мають тривалий термін служби. Завдяки високоякісній синтетичній 3-х компонентній гумці та гумовій кромці, забезпечується відмінна якість очищення. А ще вони мають вражаючий дизайн. Ваші щітки склоочисників потребують заміни? Тоді довіртеся оригінальній якості Audi та професійному встановленню нашими кваліфікованими спеціалістами Audi.

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi, якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. ЯЯкщо вашому Audi більше ніж 4 роки, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

Щітки склоочисників Audi

Ваш Audi ще молодший за 4 роки?

Щвидка заміна щіток склоочисників у найближчого сервісного партнера Audi. Гарантія чудової ефективності очищення та видимості за будь-якої погоди.

Поширені питання про заміну щіток склоочисників

Рекомендується замінювати склоочисники через регулярні проміжки часу, щоб досягти відмінної ефективності очищення. Однак багато водіїв замінюють склоочисники в середньому лише кожні 2,5 роки, що є занадто рідкісним явищем. Для задніх склоочисників цей інтервал навіть збільшується приблизно до 6,5 років. Замінюйте щітки склоочисників регулярно, але не пізніше, ніж тоді, коли склоочисники починають деренчати, а непротерті ділянки і поперечини обмежують ваш огляд.

Ні, замінювати щітки склоочисників не обов'язково. Однак, щоб уникнути погіршення видимості, рекомендується регулярно замінювати щітки склоочисників.

Вартість щіток склоочисників залежить від року випуску та моделі вашого автомобіля. Для моделей Audi старше 4 років застосовуються ціни наших пакетів переваг Audi зі знижками. Будь ласка, зверніться до одного з наших сервісних центрів Audi для отримання точної інформації про ціни на оригінальні щітки склоочисників Audi та їх встановлення.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Моторна олива

Регламентна заміна моторної оливи? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Ремонтні комплекти ГРМ

Ваш зубчастий ремінь потребує заміни? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Амортизатори

Ваші амортизатори несправні? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.