Audi Logo

Пакетна пропозиція по заміні повітряних фільтрів Audi

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi.

Якщо частинки бруду потрапляють у камеру згоряння двигуна разом із всмоктуваним повітрям, це може пошкодити такі деталі, як поршневі кільця, різні клапани або робочі поверхні циліндрів. Якщо повітряний фільтр засмічений, частинки пилу можуть вириватися з фільтра у двигун через підвищений негативний тиск. Щоб запобігти цьому, необхідно регулярно міняти повітряний фільтр. Крім того, потужність і крутний момент залежать від кількості повітря, що подається. Це також регулюється функціонуючим повітряним фільтром.

 

Скільки коштує заміна повітряного фільтра?

Вартість залежить від року випуску та моделі вашого автомобіля. Для моделей Audi старше 4 років застосовуються наші спеціальні ціни із пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+.

Своєчасна установка нового фільтра дає змогу запобігти збільшенню витрати пального та кількості шкідливих викидів, зменшуючи згубний вплив на довкілля і витрати на експлуатацію автомобіля.

Переваги повітряних фільтрів Audi

Проєктуються відповідно до конструкції і характеристик конкретного двигуна, даючи можливість цілком реалізувати його потенціал.

Мають високу брудомісткість за рахунок спеціальної технології гофрування і тиснення паперу та великої площі фільтрувальної поверхні.

Знижують шум двигуна.

Точно відповідають розмірам корпусів, завдяки чому досягається надійне ущільнення з'єднань.

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi , якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. Якщо вашому Audi більше 4 років, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Щітки склоочисників

Щітки склоочисників Audi ідеально підібрані до відповідної моделі автомобіля. Тривалий термін служби, відмінна якість очищення та плавність ходу.

Протиалергенні фільтри

Фільтри салону Audi забезпечують безпеку та комфорт на дорозі, зменшуючи неприємні запахи, затримуючи забруднювачі та зменшуючи запотівання вікон.

Adblue Сервіс

Швидкий сервіс AdBlue у вашому сервісному центрі Audi: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.