Audi Logo

Пакетна пропозиція по заміні гальмівних дисків

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi.

Поряд з гальмівними колодками, гальмівні диски є найбільш зношуваними деталями гальмівної системи, що піддаються найбільшому навантаженню. Оптимальну роботу гальмівної системи забезпечує точна підгонка оригінальних деталей Audi. Гальма потребують заміни? Тоді довіртеся оригінальній якості Audi та професійному встановленню нашими кваліфікованими спеціалістами Audi.

Оригінальні гальмівні диски Audi

Проєктуються з урахуванням маси та максимальної швидкості конкретних авто. Це означає, вони здатні витримувати значні навантаження. Гальмівні диски не деформуються і не руйнуються навіть при різкому гальмуванні, коли навантаження на них сягає тонни.

Гальмівний диск виготовлений з сірого чавуну або литої сталі і має радіальні охолоджувальні отвори з боків у версії з внутрішньою/зовнішньою вентиляцією. Це дозволяє охолоджуючому повітрю краще проходити через них під час руху. Завдяки більшій площі поверхні, ніж у суцільних версій, вентильовані гальмівні диски мають вищу тепловіддачу, а отже, швидше охолоджуються.

Переваги оригінальних гальмівних дисків Audi

Точна підгонка в поєднанні з професійним встановленням кваліфікованими працівниками Audi надає оригінальним гальмівним дискам Audi багато переваг:

  • Хороший коефіцієнт тертя між диском і колодкою. Це призводить до скорочення гальмівного шляху
  • Хороша ефективність навіть при багаторазовому різкому гальмуванні
  • Тихий і плавний хід - нечутливість до температури, навіть при температурі до 800°C
  • Рівномірний гальмівний ефект в обох напрямках обертання гальмівного диска
  • Хороша здатність до самоочищення

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi, якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. Якщо вашому Audi більше ніж 4 роки, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

Заміна гальм Audi

Ваш Audi ще молодший за 4 роки?

Професійна заміна гальм у найближчого сервісного партнера Audi забезпечить оптимальну ефективність.

Поширені питання про заміну гальм

Як тільки ви помітили, що ефективність гальмування знижується, а гальмівний шлях стає довшим, необхідно терміново перевірити гальма і, за необхідності, замінити їх. Неприємний скрегіт або низький рівень гальмівної рідини також вказують на необхідність заміни.

Якщо в процесі гальмування метал треться об метал, як у випадку з повністю зношеними гальмівними колодками, ефективність гальмування значно знижується, а температура тертя значно підвищується. Наслідком цього є глибокі канавки і тріщини на поверхні тертя гальмівних дисків, які в довгостроковій перспективі погіршують ефективність гальмування. Збільшення гальмівного шляху, неприємний скрегіт або низький рівень гальмівної рідини свідчать про необхідність заміни гальм.

Вартість залежить від року випуску та моделі вашого автомобіля, а також від того, чи замінюються тільки гальмівні диски, чи також і гальмівні колодки. Для моделей Audi старше 4 років застосовуються наші спеціальні ціни з вигодою до -25%* із пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Щітки склоочисників

Щітки склоочисників Audi ідеально підібрані до відповідної моделі автомобіля. Тривалий термін служби, відмінна якість очищення та плавність ходу.

Протиалергенні фільтри

Фільтри салону Audi забезпечують безпеку та комфорт на дорозі, зменшуючи неприємні запахи, затримуючи забруднювачі та зменшуючи запотівання вікон.

Adblue Сервіс

Швидкий сервіс AdBlue у вашому сервісному центрі Audi: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.