Audi Logo

Пакетна пропозиція по заміні амортизаторів

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi

Амортизатори непомітні для багатьох водіїв, але вони є незамінними для безпечної та комфортної їзди. Якщо амортизатори більше не працюють на повну потужність, це часто призводить до збільшення гальмівного шляху, поганого зчеплення з дорогою та небезпечної поведінки під час руху. Ваші амортизатори несправні? Тоді довіртеся оригінальній якості Audi та професійному встановленню нашими кваліфікованими спеціалістами Audi.

 

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi, якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. Якщо вашому Audi більше ніж 4 роки, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

 

Заміна амортизаторів Audi

Ваш Audi ще молодший за 4 роки?

Професійне встановлення нових амортизаторів у вашого сервісного партнера Audi. Таким чином ви забезпечуєте ідеальне зчеплення та короткий гальмівний шлях.

Поширені питання про заміни амортизаторів

Якщо ви помітили один з наведених нижче ефектів на вашому автомобілі, це може бути наслідком несправності амортизатора:

  • Якщо дорожнє покриття нерівне, автомобіль деякий час вібрує.
  • Якщо амортизатори зношені, автомобіль чутливіше реагує на боковий вітер.
  • Зношені амортизатори також збільшують знос шин. Якщо знос нерівномірний, це часто є ознакою несправного амортизатора.
  • Автомобіль заносить на поворотах. Передня частина автомобіля різко занурюється в особливо крутих поворотах.
  • Гальмівний шлях помітно збільшується. Цей ефект може бути посилений, якщо автомобіль обладнаний електронними системами безпеки, такими як ABS, ESR або ASR.

Термін служби амортизаторів залежить від індивідуального навантаження. Однак, ви повинні перевірити амортизатори не пізніше, ніж через 60 000 - 80 000 км пробігу.

Вартість заміни амортизаторів залежить від моделі та року випуску вашого автомобіля, а також від того, які амортизатори підлягають заміні (задні чи передні). Для моделей Audi старше 4 років застосовуються ціни наших пакетів переваг Audi.

Амортизатори відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки руху. Основне завдання амортизаторів - підтримувати контакт між усіма чотирма колесами автомобіля і дорожнім покриттям у будь-якій ситуації, незалежно від корисного навантаження, тягового зусилля або кількості пасажирів. Вони також роблять значний внесок у стабільність при проходженні поворотів і забезпечують значну підтримку безпеки при гальмуванні. Для моделей Audi з електронними системами безпеки, такими як ABS (антиблокувальна система гальм), ESP (електронна система курсової стійкості) і ASR (антипробуксовочна система), належне функціонування амортизаторів є ще більш важливим. Ці системи, як правило, забезпечують більшу безпеку в Audi і вимагають для цього повністю функціональних компонентів. Якщо вони активуються, наприклад, в автомобілі зі зношеними амортизаторами, це може призвести до значно більшого гальмівного шляху. Щоб заздалегідь уникнути таких несподіваних проблем, слід регулярно перевіряти амортизатори в сервісному центрі Audi.

Несправність амортизаторів може бути пов'язана з низкою причин. Серед інших, можливі наступні варіанти:

  • Знос внаслідок використання: з віком амортизаторів знос є нормальним явищем. Знос залежить від індивідуального навантаження.
  • Корозія від вологи, дорожньої солі або бруду
  • Надмірне навантаження і часте перевищення дозволеної максимальної ваги
  • Неякісні амортизатори, які не підходять до вашої моделі Audi і не відповідають системі автомобіля, також можуть призвести до погіршення керованості.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Моторна олива

Регламентна заміна моторної оливи? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Ремонтні комплекти ГРМ

Ваш зубчастий ремінь потребує заміни? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Гальмівні диски

Тут ви знайдете всю інформацію про пакети знижок Audi на гальма.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.