Audi Logo

Пакетна пропозиція по заміні свічок розжарювання

Для моделей Audi старше 4 років*

*Вік залежить від року випуску вашого Audi.

Свічка розжарювання забезпечує холодний запуск дизельних двигунів: вона попередньо підігріває газоповітряну суміш, яка спалюється в камері згоряння. Навіть після запуску вона продовжує подавати енергію протягом трьох хвилин, щоб забезпечити сприятливі умови запалювання для двигуна під час фази прогріву.

Свічки розжарювання з'єднані паралельно - тому, якщо одна свічка розжарювання несправна, робота інших не обмежується. Тим не менш, ми рекомендуємо замінити свічку розжарювання вашого Audi якомога швидше, щоб уникнути погіршення роботи під час холодного запуску.

 

Як дізнатися, що свічки розжарювання несправні?

Якщо одна або декілька свічок розжарювання несправні, двигун важко запускається або не запускається взагалі. У цьому випадку ми рекомендуємо звернутися до місцевого сервісного центру Audi для заміни свічок розжарювання.

Скільки коштує заміна свічок розжарювання?

Вартість заміни свічок розжарювання залежить від моделі та року випуску вашого автомобіля. Будь ласка, зверніться до одного з наших сервісних центрів Audi, щоб дізнатися точні ціни на заміну свічок розжарювання на вашій моделі Audi.

 

Audi Сервіс 4+ – це пакетні пропозиції з ремонту та обслуговування, спеціально розроблені для вашого Audi, якому виповнилось 4 роки. Вік автомобіля є вирішальним для отримання пакетних пропозицій Audi Сервіс 4+. Якщо вашому Audi більше ніж 4 роки, ви отримуєте:

- особливо привабливі умови протягом року

- ціни включають оригінальні запасні частини та установку

Ваш сервісний партнер Audi буде радий надати вам всю необхідну інформацію.

Поширені питання про заміну свічок розжарювання

Якщо одна свічка розжарювання несправна, робота інших не обмежується, оскільки свічки розжарювання з'єднані паралельно. Однак свічку розжарювання вашого Audi слід замінити якомога швидше, щоб уникнути погіршення роботи під час холодного пуску.

Вартість заміни свічок розжарювання залежить від моделі та року випуску вашого автомобіля. Будь ласка, зверніться до одного з наших сервісних центрів Audi, щоб дізнатися точні ціни на заміну свічок розжарювання на вашій моделі Audi.

Якщо одна або кілька свічок розжарювання несправні, двигун важко запускається або не запускається взагалі.

Інші пакетні пропозиції Audi:

Щітки склоочисників

Щітки склоочисників Audi ідеально підібрані до відповідної моделі автомобіля. Тривалий термін служби, відмінна якість очищення та плавність ходу.

Протиалергенні фільтри

Фільтри салону Audi забезпечують безпеку та комфорт на дорозі, зменшуючи неприємні запахи, затримуючи забруднювачі та зменшуючи запотівання вікон.

Adblue Сервіс

Швидкий сервіс AdBlue у вашому сервісному центрі Audi: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.