Audi Logo

Поради по догляду за Audi

За умови правильного догляду ви зможете зберегти цінність вашого Audi надовго. Тут ви знайдете корисні поради та рекомендації, які допоможуть зробити так, щоб ваш автомобіль надовго залишився блискучим. А якщо ви хочете бути оптимально оснащеними для догляду за вашим Audi, то ми рекомендуємо оригінальні засоби для догляду Audi, наприклад, для полірування пластику та скла або догляду за салоном, які також входять до високоякісного оригінального набору для догляду за автомобілем Audi. Його можна придбати у вашому сервісному центрі Audi.

Чистка автомобіля

Ручна мийка

 1. Спочатку розм'якшіть бруд великою кількістю води і змийте його без використання губки. Інакше частинки бруду, що залишилися на лаку, будуть діяти як найтонший наждачний папір.
 2. Після цього очистіть автомобіль м'якою губкою або щіткою для миття щіткою з легким натиском зверху вниз.
 3. Частини, що інтенсивно використовуються, такі як колеса, слід мити в останню чергу, використовуючи другу губку, якщо це можливо.
 4. Нарешті, ретельно вимийте машину водою і витріть її насухо.

Порада по догляду за Audi: Не використовуйте побутові миючі засоби або ганчірки та губки, які ви використовуєте в домашньому господарстві для миття шампунем. Вони можуть містити жиророзчинні компоненти, які можуть видалити захисне покриття і пошкодити лакофарбове покриття.

Автоматичні автомийки

Фарба автомобіля настільки стійка, що ваш автомобіль можна без проблем мити в автоматичних мийках. Сучасні автомийки пропонують оптимальний догляд за вашим автомобілем і є набагато екологічнішими, ніж миття вручну. Матове лакофарбове покриття після миття або навіть подряпини на лакофарбовому покритті вказують на неякісну автомийку!

Поради з догляду за Audi:

 • Перед тим, як заїхати на автомийку, змийте найгрубіший бруд великою кількістю води.
 • А щоб захистити лакофарбове покриття надовго, обирайте програму гарячого воску для кожного циклу миття.

Миття за допомогою апаратів високого тиску

 • Обов'язково дотримуйтесь інструкції з експлуатації мийки високого тиску - особливо щодо тиску та мінімальної відстані (понад 15 см).
 • Переконайтеся в достатній відстані від м'яких матеріалів, таких як гума або ізоляційні матеріали.
 • Будьте особливо обережні при використанні миючих засобів: ніколи не наносьте засіб безпосередньо на гарячу фарбу.
 • Взагалі, не мийте автомобіль на сонці!

Догляд за лакофарбовим покриттям автомобіля

Полірування лаку

Полірування необхідне лише в тому випадку, якщо лак став непривабливим і блиску вже неможливо досягти за допомогою консервантів. Якщо використовувана поліроль не містить консервантів, рекомендується подальша консервація. Зверніть увагу, що матові лаковані деталі та пластикові деталі не можна обробляти поліролями та твердими восками.

Найкращих результатів полірування можна досягти, якщо працювати в протилежних напрямках. Наприклад, нанесіть поліроль за годинниковою стрілкою, а потім відполіруйте проти годинникової стрілки.

Захист від іржі

Щоб уникнути появи іржі, невеликі пошкодження фарби (відколи каміння тощо) слід негайно зафарбовувати за допомогою олівців або аерозольних фарб. Якщо іржа вже накопичилася, її необхідно ретельно видалити. Для бездоганної обробки рекомендуємо звернутися до сервісного центру Audi. Наші фахівці з кузовного ремонту та лакофарбових технологій доступні для вас у будь-який час з різними методами ремонту.

Ремонт пошкоджень лакофарбового покриття

Під час руху в передню частину автомобіля часто потрапляють дрібні деталі. Зазвичай це не завдає шкоди зносостійкому лакофарбовому покриттю вашого Audi. Однак іноді дрібні камінці можуть потрапляти в передню частину або капот, залишаючи подряпини або сліди на лакофарбовому покритті.

Такі пошкодження зазвичай незначні, але можуть перерости в більш серйозні. Тому, не зволікайте, зверніться до сервісного центру Audi.

Догляд за салоном та цифровою панеллю приладів Audi Virtual Cockpit

 

Чистка шкіри

Щоб шкіра вашого Audi залишалася красивою та еластичною протягом тривалого часу, вона потребує особливого догляду:

 • Регулярно очищайте злегка забруднені або запилені шкіряні поверхні злегка вологою бавовняною ганчіркою.
 • Двічі на рік чистіть шкіру за допомогою оригінальних засобів для догляду Audi. Регулярне використання захищає шкіру від плям, вицвітання, висихання та крихкості.
 • Сліди від кулькових ручок, фломастерів, плями чорнила та лаку для нігтів на сидінні та інших поверхнях вашого Audi, які неможливо видалити за допомогою чистки шкіри, зазвичай можна усунути за допомогою ремонту шкіри.

Догляд за цифровою панеллю приладів Audi Virtual Cockpit

Найкращий спосіб видалити пил та інші забруднення з приладової панелі, центральної консолі та бічних відсіків для зберігання - це використовувати вологу ганчірку. Глибокі забруднення на зернистому пластику можна видалити оригінальним засобом для чищення пластику Audi.

 

Додаткові поради по догляду

 

Догляд за верхом кабріолета

Пластикові або текстильні поверхні не можна обробляти як пофарбовану поверхню. Тому не обирайте обробку гарячим воском на автомийці, оскільки це робить тканину пористою і призводить до появи тріщин. Якщо ваш автомобіль має плівкове заднє скло, краще взагалі не відвідувати автомийку. Як власник кабріолета, ви повинні мити свій автомобіль виключно вручну.

Догляд за пластиковими деталями та хромом

Зовнішні пластикові деталі очищаються звичайним миттям. Якщо цього недостатньо, скористайтеся засобом для чищення пластику і протріть забруднену поверхню м'якою тканиною або губкою. Для хромованих деталей існують спеціальні засоби для чищення хрому, які повертають блиск іржавим або матовим хромованим деталям.

 
 

Догляд за легкосплавними дисками

Саме тут осідає найгірший бруд: гальмівний бруд, пігмент і дорожній бруд утворюють стійкий наліт. Щоб захистити легкий метал, бруд слід змивати кожні два тижні. Після миття найкраще обробити безкислотним миючим засобом для легкосплавних дисків. Приблизно раз на три місяці колеса вашого Audi також слід натирати твердим воском для догляду. Будь-які пошкодження захисного покриття необхідно негайно усувати.

 

Засоби по догляду Audi

Кожен Audi - це виняткова естетика. Для того, щоб ваш автомобіль завжди міг розкрити всю свою красу, необхідний догляд, який відповідає вимогам високоякісних матеріалів. Будь то догляд за лакофарбовим покриттям, спеціальний догляд за салоном вашого Audi, захист від погодних умов або практичне використання в дорозі: засоби для догляду від «Оригінальних аксесуарів» Audi, що входять до високоякісного набору для догляду за Audi, пропонують акуратне рішення майже для кожної вимоги.

 

Вас також може зацікавити:

 

Диски

З оригінальними дисками Audi ви залишите особливе враження.

Ланцюги протиковзання

Вгору і вперед. Подорожуйте з комфортом до вашої наступної зимової пригоди.

Аксесуари для коліс

Індівідуалізація до найдрібніших деталей.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.