Audi Logo

Оригінальний тримач для лиж та сноубордів Audi

Коли перший сніг вкриває гірські вершини - саме час для чергової зимової відпустки. Збирайте своїх близьких, лижне та сноубордичне спорядження та тікайте від повсякденності - схили вже чекають. Щоб подорож була такою ж ненапруженою, як і сама відпустка, рекомендуємо наш оригінальний тримач для лиж та сноубордів Audi для Audi Q5, A4 та інших моделей, який може вмістити до 6 пар лиж або 4 сноубордів.

 

Огляд тримачів для лиж та сноубордів Audi:

Базові кріплення / рейлінги

Для різних типів дахів. З рельєфним логотипом Audi. Профіль з анодованого алюмінію. Кріпиться гвинтами для запобігання крадіжці. Наприклад, для Audi Q3 від 2011 р. випуску.

Тримач для лиж та сноубордів Audi

Легкий та швидкий монтаж на додатково доступну основу / рейлінги. Для безпечного транспортування до 4 пар лиж або до 2 сноубордів. Виготовлений з анодованого алюмінієвого профілю з пластиковими та гумовими деталями. Випробувано TÜV-GS Також доступний варіант для 6 пар лиж або до 4 сноубордів.

Преміальна лижна сумка Audi

Високоякісна лижна сумка в преміальному дизайні пропонує місце для чотирьох пар лиж або трьох сноубордів і може бути надійно закріплена на кріпильних вухах у багажнику за допомогою інтегрованих ременів. Водонепроникний внутрішній матеріал надійно захищає салон автомобіля від бруду. Практична колісна система та різноманітні ручки для перенесення значно полегшують транспортування поза автомобілем.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.