Audi Logo

Багажники на дах та кріплення для них

Вдало розміщений багаж або додаткове місце для зберігання зроблять вашу поїздку більш спокійною. Кріплення для лиж та сноубордів і багажники на дах від оригінальних аксесуарів Audi - ідеальні помічники для тих, хто любить мати все під рукою. Відкрийте для себе численні можливості та скористайтеся перевагами варіантів транспортування, які пропонують оригінальні Оригінальні бокси на дах Audi, Оригінальні кріплення та також Оригінальні сумки для транспортування.

Огляд багажників на дах та кріплень для них:

Базові кріплення / рейлінги

Базові кріплення / рейлінги для різних типів дахів. З рельєфним логотипом Audi. Профіль з анодованого алюмінію. Закріплюється гвинтами для запобігання крадіжці.

Багажники на дах Audi

Покращена аеродинаміка завдяки пласкому, спортивному вигляду. Блискучий чорний бокс з декоративною плівкою Audi чорного кольору, замикається на замок і відкривається з обох боків. Монтаж на додатково доступну основу або рейлінг.

250 літрів Розміри: (Д x Ш x В): 1857 x 627 x 347 мм. 310 літрів Розмір: (Д x Ш x В): 1704 x 816 x 371 мм. 430 літрів Розмір: (Д x Ш x В): 2107 x 869 x 380 мм.

Декоративні плівки Audi також доступні в таких кольорах: Daytona Grey, Floret Silver, Tangor Red та Glacier White.

Сумки для багажника на дах Audi

Додатковими аксесуарами для багажників на даху є сумки. 5 см заввишки, водонепроникна облямівка.

Мала Середня Велика

Вирушайте у відпустку з відповідними оригінальними аксесуарами Audi

Велокріплення

З кріпленнями для велосипедів Audi ви можете безпечно та комфортно транспортувати свої велосипеди будь-куди на зустріч пригодам.

Транспортування

Завдяки рішенням Audi для транспортування багажу, ви можете створити ще більше можливостей для зберігання речей у своєму автомобілі.

Аксесуари для собак

З високоякісними аксесуарами для собак Audi ваш вірний чотирилапий друг буде відчувати стиль та комфорт у кожній поїздці.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.