Audi Logo

Оригінальні кріплення для велосипедів Audi

Велокріплення є практичним доповненням до вашого Audi і дозволяють легко та без проблем перевозити велосипеди. Кріплення для велосипедів доступні в різних конструкціях і можуть бути встановлені як на фаркоп, так і на дах - для останнього вам знадобляться лише базові кріплення / рейлінги Audi.

 

Огляд велокріплень Audi:

Базові кріплення / рейлінги

Базові кріплення / рейлінги для різних типів дахів. З рельєфним логотипом Audi. Профіль з анодованого алюмінію. Закріплюється гвинтами для запобігання крадіжці. Наприклад, для Audi A6 Avant від 2019 року випуску.

Кріплення для велосипедів на дах

Кріплення, що замикається, для комфортного перевезення одного велосипеда, виготовлено з алюмінієвого профілю аеродинамічної форми. Рама велосипеда легко кріпиться до кріплення, виготовленого зі сталі з порошковим покриттям. Пройшов краш-тест Audi city. Монтується на базові кріплення або рейлінги.

Кріплення для велосипедів Audi на фаркоп

Підходить для двох велосипедів (також для електровелосипедів). Велосипеди та багажник можна замикати окремо. Вільний доступ до багажного відділення завдяки практичному механізму складання.

Доступний розширювальний комплект для третього велосипеда. Кріплення на фаркоп, доступна як опція.

 

Вирушайте у відпустку з відповідними оригінальними аксесуарами Audi

Транспортування

Завдяки рішенням Audi для транспортування багажу, ви можете створити ще більше можливостей для зберігання речей у своєму автомобілі.

Аксесуари для собак

З високоякісними аксесуарами для собак Audi ваш вірний чотирилапий друг буде відчувати стиль та комфорт у кожній поїздці.

Багажні бокси

З боксом на дах Audi ваша відпустка перетвориться на пригоду на чотирьох колесах.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.