Audi Logo

Протиалергенний фільтр

Іноді на дорозі та на природі буває багато пилу. Правильно підібрані фільтри в салон вашого Audi дозволять вам легко дихати. Повітряні фільтри салону очищають повітря, що подається в салон. В асортименті Audi ви знайдете широкий вибір різних фільтрів, що відповідають вашим індивідуальним потребам.

Оригінальний фільтр салону від неприємного запаху та алергенів

Переваги оригінальних фільтрів від алергенів Audi

  • фільтрують 99 відсотків пилку, що міститься в повітрі.
  • забезпечують ефективне утримання забруднюючих речовин через систему вентиляції завдяки багатошаровій системі фільтрів.
  • фільтри захищають систему кондиціонування вашого Audi від забруднення.
  • надійно функціонують при зовнішніх температурах, вологості та хімічних впливах.
  • вже встановлюються на заводі-виробнику у все більшій кількості моделей Audi і можуть бути доукомплектовані для багатьох моделей.
  1. Протипиловий фільтр: високоефективний фільтруючий матеріал уловлює пилок, дизельну сажу та дрібний пил.
  2. Активоване вугілля: зв'язує неприємні запахи та шкідливі гази, включаючи озон, оксиди сірки та азоту.
  3. Алергени: натуральна активна речовина, що міститься в складі, така як поліфенол, ефективно покриває і деактивує алергени.

Поширені питання про заміну фільтрів

Фільтри від Оригінальних запасних частин Audi зменшують проникнення пилку та дрібного пилу через систему вентиляції в салон автомобіля. Завдяки багатошаровій системі фільтрації вони забезпечують ефективне затримання забруднюючих речовин. Щоб забезпечити належну роботу фільтра у вашому Audi в довгостроковій перспективі, його слід регулярно замінювати.

Інтервали заміни пилкового фільтра зазвичай вказуються виробником. Фільтр слід міняти не рідше одного разу на рік або кожні 15 000 кілометрів. Алергікам і астматикам фільтр слід міняти частіше. Найкращий час для переходу – незадовго до весни.

Ознаками того, що фільтр у вашому Audi потребує заміни, є, наприклад, неприємний запах або значно зменшений потік повітря, що може призводити до запотівання стекол.

Засмічений повітряний фільтр може мати різні наслідки: зниження продуктивності, збільшення витрати палива. Якщо ви «не можете отримати достатньо повітря», двигуну стає важко викликати свою продуктивність на 100%. Фільтри, які регулярно міняються, запобігають потраплянню пилку та дрібного пилу всередину автомобіля. Якщо салонні фільтри не працюють належним чином, вони можуть становити загрозу безпеці.

Паливний фільтр, повітряний фільтр, масляний фільтр, сажовий фільтр, бензиновий сажовий фільтр (бензиновий двигун), пилковий фільтр (фільтр запаху та забруднювачів, фільтр запаху та алергенів).

 

Вас також може зацікавити:

 

Гальма

Ваші гальма потребують заміни? Тоді довіртеся оригінальним запчастинам Audi та професійному встановленню нашими фахівцями.

Системи кондиціювання

Дізнайтеся про перевірку та очищення кондиціонерів Audi.

AdBlue®

Сервіс AdBlue®: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue®.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.