Audi Logo

Оливний сервіс Audi

Не всі моторні оливи однакові. Адже кожен двигун має різні вимоги. Правильно підібрана олива - це як рідкий компонент, який оптимально доповнює та захищає двигун. Високоефективні оригінальні моторні оливи Audi можуть запобігти перегріванню двигуна вашого Audi і таким чином продовжити термін його служби. Рівень моторної оливи слід регулярно перевіряти і за необхідності доливати. Щоб ваш Audi залишався оригінальним.

Як підібрати моторну оливу для вашого Audi

Важливо використовувати оливу, яка точно відповідає типу двигуна. Команди дослідників і розробників Audi розробляють відповідні високоефективні моторні оливи. З оригінальною моторною оливою Audi ви можете бути впевнені в правильності вмісту при кожній заміні.

Переваги оригінальної моторної оливи Audi

  • оригінальна олива Audi - це олива «першої заливки», яка використовується на заводі
  • подовжений термін служби двигуна
  • економічна витрата палива
  • менші викиди CO₂ 
  • збільшені інтервали заміни оливи
  • довший термін служби всіх рухомих частин

Високоефективні оригінальні моторні оливи Audi Longlife III та IV можна придбати у найближчого сервісного партнера Audi.

Чому рівень оливи повинен бути правильним

Навіть найкраща олива захищає двигун лише за умови її правильного рівня. Рекомендується регулярно перевіряти рівень оливи. Занадто низький рівень оливи призводить до втрати тиску оливи і тертя металу об метал. Це може призвести до пошкодження двигуна. Занадто високий рівень оливи може призвести до утворення піни, яка не змащує належним чином або пошкоджує каталітичний нейтралізатор.

Скільки коштує заміна оливи Audi?

Вартість заміни оливи в Audi варіюється залежно від моделі автомобіля. Для отримання детальної інформації про ціни, будь ласка, зверніться безпосередньо до вашого сервісного партнера Audi. Наші фахівці завжди готові надати вам найкращу пораду.

 

Час замінити оливи Audi

Поїздка за поїздкою - моторна олива піддається впливу високого тиску, опору та температур. Вона нейтралізує дрібний пил, кислоти та воду. Навіть найкраща оригінальна моторна олива Audi з часом зношується, і в неї накопичуються залишки. Заміна оливи проводитися через фіксовані інтервали обслуговування. Через кожні 12 місяців або 15000 км пробігу. Індикатор сервісного інтервалу нагадає вам про необхідність заміни.

Вас також може зацікавити:

 

Лобове скло

Скол або поломка? Дізнайтеся про варіанти заміни та ремонту лобового скла Audi.

Акумулятор

Акумулятори Audi не потребують обслуговування та гарантують холодний запуск до -25°C, високу стабільність циклів і готовність до негайного використання.

AdBlue®

Сервіс AdBlue®: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue®.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.