Audi Logo

Сервіс електромобілів Audi

Догляд та обслуговування вашого електромобіля

Догляд та обслуговування електромобілів відрізняється від обслуговування звичайних двигунів внутрішнього згоряння: немає вихлопу, немає свічок запалювання, немає коробки передач. Це економить не тільки час, але й гроші. Тим не менш, регулярні інтервали технічного обслуговування важливі для вашого Audi e-tron.

Витрати на обслуговування електромобілів на 35% нижчі

Навіть якщо електромобілі мають інші вимоги до регулярного огляду, ніж транспортні засоби з класичними двигунами внутрішнього згоряння, витрати на ремонт і технічне обслуговування електромобілів приблизно на 35 відсотків нижчі, ніж для порівнянних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, за даними «Institut für Automobilwirtschaft» (IFA). Визначено в «Університеті економіки та навколишнього середовища» (HfWU) Nürtingen-Geislingen.

Коли має проводитись інспекційний сервіс?

Інтервали між оглядами: через 15 000 км або 12 місяців1. Дисплей інтервалу обслуговування у вашому Audi e-tron інформує вас про цю дату.

1) Що трапиться раніше.

Поширені питання про сервіс електромобілів Audi

Багато компонентів попередніх двигунів просто не потрібні електромобілям через різні типи приводу. Сюди входять такі компоненти двигуна, як паливний, повітряний і масляний фільтри, свічки запалювання або системи охолодження двигуна, а також зношувані деталі, такі як зчеплення або вихлопні системи. Оскільки в електромобілі використовуються як трифазні синхронні двигуни, так і асинхронні електродвигуни, які не мають зношуваних ковзних контактів, самі двигуни практично не потребують обслуговування. Крім того, електромобілі також можуть обходитися без механічних коробок передач. У двох словах: менша кількість компонентів також означає менші витрати на обслуговування.

Гальма, наприклад, належать до елементів, які, як і раніше, потребують регулярного обслуговування. Їх потрібно рідше замінювати, оскільки електромобіль менше навантажує гальма. Однією з причин цього є рекуперація. Це означає, що коли автомобіль гальмує, кінетична енергія перетворюється на електричну та відновлюється. Рекуперація також діє як гальмо двигуна, яке менше навантажує гальмівну систему та не зношується так швидко, як у двигуні внутрішнього згоряння. Також необхідно перевірити кондиціонер, кермо, колеса та шини. Зрештою, техогляд слід проводити з такими ж інтервалами, як і для легкових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння.

У той час як, з одного боку, деякі класичні компоненти двигуна внутрішнього згоряння відсутні, з іншого боку, спеціальні компоненти електромобіля додаються до списку технічного обслуговування. Наприклад, акумулятор, який піддається візуальному огляду: у рамках загального технічного обслуговування під час інтервалів обслуговування вашого Audi e-tron та також підключення зарядного пристрою та кабельні з’єднання.

Якщо ви хочете дбати про свій акумулятор, не залишайте автомобіль надовго з рівнем заряду нижче 20 відсотків. Подібно до смартфонів, які також живляться від літій-іонних акумуляторів, те, як ви заряджаєте акумулятор, також впливає на термін служби акумулятора в електромобілях. Отже, заряджання змінним струмом, наприклад, у побутовій розетці, краще, ніж заправка постійним струмом на станції швидкої зарядки. Найдорожчою запчастиною електромобіля є акумулятор, тому дбайливе поводження з акумулятором однозначно варте уваги.

Ще один предмет зносу, на який власники електромобілів повинні звернути увагу, - це шини. Електромобілі можуть застосовувати набагато більший крутний момент під час рушання, ніж багато інших транспортних засобів. Якщо високий крутний момент викликається дуже часто, це відбувається за рахунок профілю шини. Помірний старт окупається. Особливості електромобілів необхідно враховувати при обслуговуванні та купівлі шин.

Часте запитання про електромобілі. Обслуговування робиться для всіх моделей Audi e-tron через кожні 15 000 км або не пізніше ніж через 12 місяців, залежно від того, що настане раніше. Дисплей інтервалу обслуговування у вашому Audi e-tron інформує вас про цю дату.

Так, тому що дисплей інтервалу обслуговування вам у цьому допоможе. Це можна знайти на дисплеї панелі приладів та в інформаційно-розважальній системі.

В принципі, електромобілі можна привезти в будь-який сервісний центр, який проводить перевірку відповідно до специфікацій виробника. Однак роботи з високовольтною системою можуть виконуватися лише у кваліфікованих компаніях і майстернях, які мають відповідне обладнання. Перед початком роботи на транспортному засобі механік повинен перевірити, чи система високої напруги справді без напруги, щоб мати змогу без проблем виконувати роботу, яку необхідно зробити. При обслуговуванні в офіційних сервісних центрах Audi, ви можете бути впевненими, що всі необхідні критерії будуть виконані.

Вас також може зацікавити:

 

Диски

З оригінальними дисками Audi ви залишите особливе враження.

Ланцюги протиковзання

Вгору і вперед. Подорожуйте з комфортом до вашої наступної зимової пригоди.

Гальмівні диски

Тут ви знайдете всю інформацію про пакетні пропозиції Audi на гальма.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.