Audi Logo

Заміна лобового скла Audi

Спочатку кам'яний уламок. Потім невелика нерівність на дорозі або мокрий мороз. І ось вона - тріщина на лобовому склі вашого Audi. Пошкодження з серйозними наслідками: порушується жорсткість автомобіля, функція пасажирської подушки безпеки може бути обмежена, під загрозою безпека пасажирів та інших учасників дорожнього руху. В цому випадку, ми рекомендуємо замінити пошкоджене лобове скло на оригінальне. Якість виготовлення оригінальних лобових стекол перевіряється в ході численних випробувань відповідно до технічних вимог Audi. У процесі складання автомобіля, вітрові скла також піддаються численним перевіркам.

Для моделей з системами допомоги водієві з підтримкою камери (асистент дальнього світла, розпізнавання дорожніх знаків, попередження про виїзд зі смуги руху) при заміні лобового скла на Audi необхідно також відкалібрувати встановлену камеру, щоб гарантувати безперебійну роботу систем допомоги водієві.

 

Скільки коштує заміна лобового скла Audi?

Існує багато причин пошкодження лобового скла вашого Audi - відколи каміння, аварія або знос. Ваш сервісний консультант Audi визначить обсяг робіт із заміни лобового скла. Він проконсультується з вами, щоб підтвердити обсяг робіт і вартість. Після попереднього запису ви отримаєте детальну інформацію про заміну лобового скла під час особистої консультації.

Покладіться на високу якість оригінальних запчастин Audi та професійну заміну лобового скла для вашого Audi, яку виконають наші кваліфіковані спеціалісти Audi.

 

Чому саме оригінальні лобові стекла Audi?

Оригінальне лобове скло Audi складається із зовнішнього та внутрішнього скляних шарів, стабілізованих проміжною плівкою. Склад матеріалу забезпечує довговічність і знижену схильність до розтріскування - таким чином, пасажири захищені від травм, спричинених осколками скла, навіть у разі аварії.

Додаткові переваги оригінальних лобових стекол Audi:

  • знижують рівень шуму та шкідливого ультрафіолетового випромінювання.
  • забезпечують чіткий огляд завдяки своїм протитуманним властивостям.
  • виготовляються за високими стандартами якості Audi та відповідають відповідному серійному стандарту виробництва нових автомобілів.
  • забезпечують жорсткість і стабільність кузова з урахуванням серійних специфікацій.
  • виготовляються відповідно до специфікацій виробника.
  • забезпечують зниження витрат на ремонт завдяки короткому часу монтажу та високій точності підгонки.

Ніхто не застрахований від уламків каміння - зверніться безпосередньо до сервісного центру Audi, щоб замінити лобове скло вашого Audi.

Вас також може зацікавити:

 

Моторна олива

Регламентна заміна моторної оливи? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Акумулятор

Акумулятори Audi не потребують обслуговування та гарантують холодний запуск до -25 °C, високу стабільність циклів і готовність до негайного використання.

AdBlue®

Сервіс AdBlue®: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue®.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.