Audi Logo

Технічна інформація

Керівництва з ремонту та сервісні інформаційні матеріали

У керівництвах з ремонту описані етапи виконання робіт на транспортних засобах, а електричні з'єднання задокументовані у вигляді електричних схем. У кожному конкретному випадку вказані спеціальні інструменти та обладнання, необхідні для виконання робіт.

Література надається компанією Audi AG через інтернет-портал erWin (Electronic Repair and Workshop Information). Тут можна зручно і недорого отримати бажані частини керівництв для окремих автомобілів.

Спеціальні інструменти та обладнання

У керівництвах з ремонту необхідні спеціальні інструменти та обладнання, потрібні для окремих етапів роботи, вказані за номерами. Детальний опис окремих інструментів можна знайти за номерами на сайті erWin у розділі «Обладнання для майстерні». За цим номером ви можете замовити інструменти в Porsche Konstruktionen GmbH & CO KG та отримати персональну цінову пропозицію.

Навчальна програма

Консультування клієнтів, а також професійний ремонт і технічне обслуговування автомобілів Audi вимагають постійного навчання та підвищення кваліфікації співробітників. З цією метою Porsche Austria GmbH & CO постійно проводить семінари. На порталі erWin Ви можете замовити програму навчання. Разом з програмою ви також отримаєте огляд вартості окремих семінарів та інформацію про можливості бронювання.

Онлайн-сервіси для діагностичного обладнання - GeKo та SVM

За допомогою GeKo і SVM ви можете встановити онлайн-з'єднання вашого діагностичного приладу VAS з центральними серверами Audi AG і таким чином розширити можливості вашого діагностичного приладу. Що таке GeKo? GeKo (конфіденційність і захист компонентів) - це функція, яка доступна користувачам при онлайн-підключенні діагностичного тестера VAS і дозволяє програмування компонентів іммобілайзера (наприклад, панель приладів, блок управління двигуном), ключів та захист компонентів (кондиціонер, навігація тощо) транспортного засобу. Що таке SVM? SVM (управління версіями програмного забезпечення) - це ще одна функція, яка доступна при онлайн підключенні діагностичного тестера VAS. Це дозволяє безпечне для процесу програмування та правильне встановлення блоків керування. Функція також пропонує підтримку кодування блоків управління. Як використовувати функції GeKo/SVM?

  • Ви повинні мати діагностичний пристрій з діагностичним програмним забезпеченням ODIS. Додаткову інформацію та інструкції з замовлення можна знайти на вебсайті erWin!
  • Для підключення до Інтернету необхідно виконати певні технічні вимоги до ІТ-обладнання. Зокрема, вам потрібен спеціальний ідентифікатор користувача.

Вас також може зацікавити:

 

Лобове скло

Скол або поломка? Дізнайтеся про варіанти заміни та ремонту лобового скла Audi.

Акумулятор

Акумулятори Audi не потребують обслуговування та гарантують холодний запуск до -25°C, високу стабільність циклів і готовність до негайного використання.

AdBlue®

Сервіс AdBlue®: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue®.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.