Audi Logo

Переробка та утилізація в Audi

95% вашого Audi можна переробити та відновити

Як виробник, ми усвідомлюємо свою відповідальність і переробляємо нашу продукцію після закінчення терміну експлуатації. Тут ви можете дізнатися більше про процес утилізації автомобілів, акумуляторів та відпрацьованого електричного та електронного обладнання.

Переробка

Дизайн, орієнтований на переробку Екологічність є невід'ємною частиною всього технологічного ланцюжка, що впливає на проєктування, виробництво та утилізацію транспортного засобу. Заходи сприяють зменшенню забруднення навколишнього середовища, наприклад, шляхом збереження ресурсів.

Заходи під час розробки автомобіля Ще під час розробки вашого нового Audi ми дбаємо про те, щоб після закінчення терміну служби автомобіль можна було утилізувати та переробити екологічно безпечним способом.

Заходи під час розробки автомобіля

  • Всі робочі рідини згодом можуть бути повністю видалені з транспортного засобу, що відпрацював свій термін експлуатації, а деталі, які підлягають видаленню, можуть бути демонтовані.
  • Запобігання потраплянню шкідливих речовин у навколишнє середовище є частиною екологічних цілей технічного розвитку.
  • Використання перероблених матеріалів дозволено для багатьох компонентів, що не впливають на безпеку, якщо вони відповідають тим самим вимогам якості, що й первинний матеріал.
  • Усі пластикові компоненти маркуються відповідно до міжнародних стандартів ISO, щоб забезпечити їхню ідентифікацію за типом.

Переробка відходів в Audi

Ми поставили собі за мету зменшити споживання нової сировини. Щоб досягти цього, ми використовуємо у виробництві наших автомобілів перероблені матеріали: наприклад, перероблений пластик, який виготовляється зі старого матеріалу або залишків виробництва. Такі матеріали складають меншу частину нового автомобіля.

Незмінна якість Незалежно від того, чи є вони новими або переробленими, всі наші компоненти відповідають нашим високим стандартам. Ми використовуємо лише перероблені матеріали, які проходять ретельну перевірку перед використанням.

Повторне використання та переробка компонентів

У 2021 році близько 27 000 деталей або понад 800 тонн було відправлено на відновлення для всіх брендів Групи через Центр дистрибуції запчастин Porsche у Вальс-Зізенгаймі.

У 2021 році Porsche Group в Австрії переробила

  • 515 тонн використаного багатошарового скла
  • 204 тонни використаних пластикових бамперів
  • 188 тонн використаної гальмівної рідини
  • 325 тонн використаних акумуляторів (стартерних батарей)

з метою створення замкнутих життєвих циклів матеріалів.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.