Audi Logo

Правильна обкатка нового Audi

Тренування на витривалість.

Добре обкатаний двигун вашого Audi забезпечує оптимальні умови для протистояння щоденним навантаженням і стресам, від коротких поїздок у холодну пору року до швидкої їзди по автомагістралі у спеку, протягом дуже тривалого часу, зберігаючи при цьому оптимальні показники витрати палива. Критерії, які сприяють тривалому терміну служби. А отже, і високій вартості автомобіля при перепродажі Audi.

Правильна обкатка нового Audi.

Три або дванадцять циліндрів, бензиновий або дизельний двигун: двигуни Audi - це високопродуктивні агрегати, що відрізняються потужністю, надійністю, тривалим терміном служби та економічністю. Ці властивості зберігаються особливо довго, якщо дотримуватися кількох порад під час експлуатації вашого Audi. Етап обкатки завершується приблизно через 20 годин експлуатації. При нормальному режимі руху це відповідає відстані від 1000 до 1500 кілометрів. Правильна обкатка протягом перших кілометрів пробігу нового двигуна вимагає відносно невеликих зусиль, якщо ви дотримуєтеся наступних рекомендацій:

  • Завжди обережно прогрівайте двигун після запуску холодного двигуна. Це зробить вирішальний внесок у тривалий термін служби двигуна.
  • Не навантажуйте двигун рівномірно на першому етапі руху по автобану. Змінюйте режим навантаження і рухайтеся на дуже низьких і дуже високих швидкостях лише протягом короткого часу. Педаль газу слід повністю натискати лише в екстрених випадках.
  • Використовуйте тільки оригінальну моторну оливу, технічні характеристики якої вказані в інструкції з експлуатації.

Вас також може зацікавити:

 

Лобове скло

Скол або поломка? Дізнайтеся про варіанти заміни та ремонту лобового скла Audi.

Акумулятор

Акумулятори Audi не потребують обслуговування та гарантують холодний запуск до -25°C, високу стабільність циклів і готовність до негайного використання.

AdBlue®

Сервіс AdBlue®: швидко, чисто і недорого. Звісно, із сертифікованим AdBlue®.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.