Audi Logo

Кампанія щодо подушок безпеки Takata

Поряд з автомобілями багатьох інших виробників, глобальна кампанія з відкликання модулів подушок безпеки Takata стосується також моделей Audi. Тому може статися, що несправна подушка безпеки у Вашому автомобілі також наражає Вас і Ваших пасажирів на серйозну небезпеку. Тут Ви можете отримати більше інформації та перевірити, чи стосується Вас ця кампанія. Введіть VIN-номер тут і перевірте, чи стосується ця кампанія Вашого автомобіля. Увага! Список автомобілів, яких стосується відкликна кампанія, регулярно оновлюється на основі результатів аналізу, який ми проводимо. Тому періодично перевіряйте тут, чи стосується ця кампанія Вашого автомобіля.

 

Чи стосується ця кампанія й Вашого автомобіля?

Протягом багатьох років компанія Takata поставляла для автомобільної промисловості подушки безпеки, що містили несправні піропатрони, властивості яких можуть змінюватися через старіння, спричинене певними кліматичними впливами (спека й вологість), що призводить до виникнення небезпеки. Компанія Audi вже багато років установлює ці подушки безпеки в автомобілі у Вашій країні (2005-2018 рр.). Будь ласка, перевірте ідентифікаційний номер Вашого автомобіля за допомогою засобу для перевірки VIN-номеру вище, щоб дізнатися, чи стосується це Вашого автомобіля. Таку перевірку потрібно робити періодично, оскільки списки автомобілів регулярно оновлюються.

Наскільки це небезпечно?

Якщо під час аварії спрацьовує подушка безпеки, тиск, який утворюється під час запалювання заряду піропатрона, може бути набагато вищим за необхідний. Це може призвести до викиду шматків металу в салон автомобіля. Вони можуть спричинити серйозні травми й, у найгіршому випадку, смерть.

Що Вам потрібно зробити?

Якщо Ваш автомобіль є в переліку, негайно зверніться до сервісного партнера Audi, щоб замінити відповідні компоненти. Це займе лише близько години й буде для Вас безоплатним. Ваша безпека важлива для нас, тому, будь ласка, якомога скоріше перевірте й відремонтуйте свій автомобіль.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.