Audi Logo

Важлива інформація щодо дизельних двигунів Audi

Шановні пані та панове!

Ви, звісно, стежили за дискусією, що розгорнулася в засобах масової інформації, на тему відпрацьованих газів дизельних двигунів. У її ході оспорювалися дані про рівень викидів оксиду азоту (NOx), отримані на випробувальному стенді.

У деяких автомобілях установлено програмне забезпечення, яке під час випробувань на стенді оптимізує показники вмісту оксиду азоту. Ми вирішили вжити відповідних заходів для швидкого оновлення такого програмного забезпечення у зручний для клієнтів спосіб. Для цього ми підготували комплекс заходів технічного характеру, що повинні забезпечити дотримання граничного рівня викидів без шкоди для ходових якостей, потужності двигуна та споживання палива.

Можете бути певні: ми зробимо все можливе, щоб, усуваючи цю проблему, допустити мінімум незручностей для клієнтів, на автомобілі яких поширюються умови даної програми.

Рішення

2.0 TDI (EA 189): модифікація програмного забезпечення

Для двигуна 2.0 TDI типу EA 189 ми розробили програмне рішення. Оновлення програмного забезпечення автомобіля здійснюється працівником сервісу Audi за допомогою діагностичного комп'ютера. Оскільки це оновлення використовує вдосконалені алгоритми керування двигуном, воно забезпечує дотримання граничних рівнів викидів. Процедура модифікації програмного забезпечення автомобіля триває приблизно півгодини.

1.6 TDI (EA 189): дообладнання та модифікація програмного забезпечення

На додачу до програмного рішення 1,6-літровий двигун EA 189 оснащується так званим «трансформатором потоку». Його решітка стабілізує потік повітря перед датчиком масової витрати повітря, забезпечуючи підвищену точність вимірювань. Це дозволяє точніше дозувати подачу пального та оптимізувати процес згоряння. Комбінація з відповідною оптимізованою версією програмного забезпечення, що вирізняється удосконаленими алгоритмами керування двигуном, забезпечує дотримання граничних рівнів викидів. Процедура модифікації триває приблизно 45 хвилин.

Реалізація: без зайвих витрат і труднощів

Передбачається, що відкликання всіх автомобілів, що підпадають під умови кампанії, для внесення відповідних технічних змін на підприємствах-партнерах буде здійснюватись у кілька етапів. Ми зв'яжемося з власниками таких автомобілів, коли для цього все буде готово.

Перевірте, чи поширюються кампанія на ваш автомобіль

Введіть 17-значний VIN-код свого автомобіля, щоб перевірити, чи підпадає ваш Audi під умови відкликної кампанії «Diesel Abgas EA189 (23Q4)».

 

Запитання та відпповіді

Автомобіль залишається технічно справним та цілком безпечним в експлуатації. В автомобілях використовувалось програмне забезпечення, яке поліпшувало показники вмісту оксидів азоту (NOx) у відпрацьованих газах під час випробування на динамометричному стенді.

Компанія Audi розробила рішення для всіх автомобілів, що підпадають під умови акції. Про можливість проведення сервісного обслуговування вашого автомобіля ви будете негайно поінформовані поштою.

Компанія Audi якомога швидше зв'яжеться з вами, щоб повідомити про необхідні заходи. Якщо у вас немає даних контактної особи Audi, скористайтеся переліком контактів на цьому веб-сайті.

Компанія Audi наполегливо працює над усуненням недоліків за допомогою відповідних заходів технічного характеру, що є безкоштовними для наших клієнтів.

Компанія Audi поінформує вас про необхідні заходи технічного характеру.

Згідно з висновком органів влади у тестовому циклі на роликовому стенді, рівень викидів оксиду азоту під час експлуатації (оптимізований для циклу випробувань на роликовому стенді) не відповідає вимогам законодавства.

Нові автомобілі виробництва концерну Volkswagen із дизельними двигунами стандарту Євро-6 відповідають всім вимогам законодавства та екологічних стандартів.

Ні. Бензинових двигунів це не стосується, оскільки в дизельних і бензинових двигунах використовуються абсолютно різні системи очищення відпрацьованих газів. З огляду на це для бензинових двигунів проблема з внесенням технічних змін, що має місце у випадку з дизельними агрегатами, неактуальна.

Інформація про внесені зміни фіксується в електронній сервісній історії автомобіля, доступ до якої мають всі компанії-партнери. Крім того, дані про вжиті технічні заходи вносяться в сервісну книжку автомобіля.

Так, про це поінформовані всі партнери Audi в країні та на території Європи.

Так, витрати бере на себе Audi.

Так, щоправда, перелік заходів залежить від моделі та двигуна.

Умови заходу зі зміцнення довіри є чинними для всіх автомобілів із дизельним двигуном EA189 брендів Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda та Volkswagen Комерційні автомобілі, щодо яких були проведені відповідні технічні заходи.

Учасниками заходу зі зміцнення довіри можуть стати всі клієнти Audi, автомобілі яких оснащені дизельним двигуном EA189 та були модифіковані в рамках сервісної акції 23Q7 з «дизельного питання», за умови, що пробіг не перевищує 250 000 км. Також повинна бути документально підтверджена участь у всіх рекомендованих виробником сервісних акціях та заходах із технічного обслуговування (необхідна наявність повної сервісної історії автомобіля). Крім того, умови заходу зі зміцнення довіри поширюються на всі автомобілі, відповідні технічні заходи щодо яких були проведені раніше. У такому разі початком терміну дії заходу зі зміцнення довіри вважається дата проведення технічних заходів (за умови виконання всіх інших передумов для участі). Захід зі зміцнення довіри прив'язаний до VIN-коду, тому в разі продажу автомобіля протягом 24 місяців після початку заходу новий власник теж матиме право на участь у ньому. Захід зі зміцнення довіри проводиться в усьому світі. Виняток становлять ринки США, Канади та Південної Кореї, оскільки в цих країнах діють інші вимоги.

Умови заходу зі зміцнення довіри поширюються на 11 компонентів системи випуску відпрацьованих газів, системи впорскування палива та системи очищення відпрацьованих газів: лямбда-зонд, датчик температури, перемикаючий клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, датчик перепаду тиску, паливні форсунки, паливний насос високого тиску, паливну рампу, клапан регулювання тиску, датчик тиску, паливопровід високого тиску. Захід зі зміцнення довіри жодним чином не впливає на позицію Audi щодо того, що технічні заходи не призводять до зменшення ресурсу двигуна та його компонентів. Регуляторні органи підтвердили, що цей технічний захід відповідає всім вимогам законодавства й не призводить до погіршення показників витрати палива, викидів СО2, потужності та крутного моменту двигуна, а також рівня акустичного шуму.

Крім наведених вище умов, слід враховувати наступне: 1) Захід зі зміцнення довіри

 • оголошується, виконується та оцінюється виключно авторизованими сервісними партнерами;
 • цей захід стосується лише дефектів матеріалів та робіт у таких компонентах автомобіля: лямбда-зонд, датчик температури, перемикаючий клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів, датчик перепаду тиску, паливні форсунки, паливний насос високого тиску, паливна рампа, клапан регулювання тиску, датчик тиску, паливопровід високого тиску;
 • цей захід не передбачає надання змінних автомобілів і відшкодування витрат, збитків тощо.

2) Даний захід передбачає:

 • автомобіль із двигуном EA 189 пройшов обслуговування за умовами сервісної акції 23Q7;
 • обслуговування автомобіля проводилося згідно з графіком у сервісній книжці, програмами технічного обслуговування та умовами відкликання, визначених Audi.

3) Даний захід не поширюється на такі випадки:

 • природне зношення (погіршення характеристик автомобіля і його компонентів внаслідок нормальної експлуатації);
 • ремонт, обслуговування або догляд за автомобілем, здійснені його власником чи неавторизованим сервісним партнером та/або продавцем із порушенням визначених вимог (наприклад, із використанням деталей, не схвалених виробником);
 • недотримання рекомендацій щодо експлуатації, користування автомобілем та догляду за ним, що містяться, наприклад, у керівництві користувача;
 • пошкодження автомобіля внаслідок дій третіх сторін чи впливу зовнішніх чинників (включаючи нещасні випадки, грозу/град, повінь тощо), що призвели до виникнення предмета скарги;
 • будь-які скарги щодо сажового фільтра, пов'язані з накопиченням сажі;
 • встановлення на автомобіль деталей, не схвалених виробником, або внесення змін у конструкцію автомобіля в недозволений спосіб - наприклад, шляхом (чіп-)тюнінгу;
 • неналежне використання автомобіля (наприклад, участь у гонках або перевантаження);
 • відсутність претензій із боку власника автомобіля протягом прийнятного терміну;
 • відмова власника автомобіля надати компанії Audi можливість з'ясувати причину претензії протягом прийнятного терміну.

Так. Як зазначалося вище, захід зі зміцнення довіри також поширюється на всіх клієнтів, чиї автомобілі, які підпадають під умови акції, вже отримали модифікацію (за умови, що всі інші вимоги заходу зі зміцнення довіри були дотримані). Якщо будь-який клієнт вже зазнав витрат на відповідну роботу, виконану на своєму транспортному засобі, що виникли внаслідок впровадження необхідних модифікацій, компанія Audi буде рада дослідити, чи будуть ці витрати покриватися за рахунок Audi. Будь-які запити на таке покриття витрат повинні бути зроблені уповноваженому сервісному партнеру Audi в тій самій країні, де була проведена робота до 31 грудня 2017 року.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.