Audi Logo
 
Audi A6 Allroad quattro

Універсальний і потужний екстраверт

Audi A6 allroad quattro поєднує переваги версії Avant з типовими для позашляховика характеристиками — постійним повним приводом quattro та ефектним позашляховим дизайном.

 

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi A6 allroad на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Екстер’єр: однозначно позашляховий

Задню частину гармонійно довершують характерний для позашляхової версії дифузор і захисна накладка днища. Нижні накладки переднього і заднього бамперів, розширювачі колісних арок і накладки порогів у стандартній комплектації забарвлені у контрастний матовий сірий колір Scandiumgrau. Як опцію ці елементи можна замовити у сірому кольорі Manhattangrau з ефектом «металік» або у кольорі кузова.

Спортивний та ексклюзивний - інтер’єр

Завдяки значним габаритам салон Audi A6 allroad quattro відрізняється збільшеним простором для голови і ніг на всіх сидіннях.

Ще більш захоплюючі враження від керування

Доступний у стандартній комплектації повний привод quattro з технологією ultra постійно відстежує режим руху та залежно від ситуації перерозподіляє крутний момент між передньою і задньою осями. Пневматична підвіска з адаптивними амортизаторами, що також входить у стандартну комплектацію, автоматично регулює висоту кузова автомобіля. Завдяки цьому максимальний кліренс може бути на 39 мм вищим, ніж у Audi A6 Avant.

Audi S6

Потужна елегантність.