Audi Logo

Оригінальні килимки Audi

Оригінальні килимки Audi захищають підлогу вашого автомобіля від забруднень і водночас забезпечують яскравий зовнішній вигляд. Доступні передні та задні килимки з текстилю або гуми. Логотип на передніх килимках підкреслює високоякісне виконання. Незалежно від того, чи обираєте ви всесезонні килимки чи килимки з велюру - з оригінальними килимками Audi підлога вашого автомобіля буде надійно захищена!

Текстильні килимки

Наші оригінальні текстильні килимки Audi точно підігнані до розмірів підлоги відповідної моделі Audi та гармонійно поєднуються з інтер'єром. Килимки виготовлені зі зносостійкого та щільного велюру. Кольорова окантовка і фірмовий логотип моделі створюють належний контраст до високої якості матеріалу. Спеціальне, стійке до стирання заднє покриття гарантує відсутність ковзання.

Гумові килимки

Зносостійкі всесезонні килимки для підлоги, що підлягають вторинній переробці  точно підігнані до розмірів підлоги, а також підходять до інтер'єру моделей Audi. Килимки захищають салон автомобіля від вологи та сильного забруднення. За необхідності їх можна легко почистити. Спеціальні протиковзкі виступи на зворотному боці всесезонних килимків гарантують відсутність ковзання.

 

Текстильні килимки передні

 

Текстильні килимки задні

 

Всепогодні килимки передні

 

Всепогодні килимки задні

 
 
 

Вас також може зацікавити:

 

Моторна олива

Регламентна заміна морної оливи? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Аксесуари

Відкрийте для себе продумані та індивідуальні рішення, такі як Бокси на дах, Аксесуари для собак або Дитячі крісла, які значно полегшать ваше повсякденне життя.

Засоби для догляду

Набори засобів для догляду від оригінальних аксесуарів Audi пропонують чисті рішення майже для будь-яких вимог.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.