Audi Logo

Оригінальні дитячі крісла Audi

Для батьків безпека на задньому сидінні є найважливішою характеристикою. У вашому Audi не тільки ви можете відкинутися назад і розслабитися, але й ваші діти можуть це зробити. З дитячими кріслами від Оригінальних аксесуарів Audi, які не тільки повністю адаптовані до автомобіля, але й відповідають ергономічним вимогам. Це гарантує безпеку та комфорт, а також сяючу посмішку найважливіших пасажирів. З оригінальними дитячими автокріслами ваші діти вирушать у сповнену пригод подорож, а ви будете спокійні.

 

Огляд дитячих крісел Audi:

 

Дитяче крісло Kidfix XP Audi

Дитяче крісло Kidfix XP призначене для дітей вагою від 15 до 36 кг або віком від 3,5 до 12 років. Сидіння і спинка можуть бути відокремлені один від одного. Сидіння також можна використовувати без спинки для дітей вагою від 22 кг. Його можна закріпити 3-точковим ременем безпеки автомобіля та за допомогою кріплень ISOFIX або тільки 3-точковим ременем. Дитяче крісло Kidfix XP схвалено відповідно до регламенту ECE R44/04.

Дитяче крісло і-Size Audi

Для новонароджених та дітей зростом до 105 см. Можливість обертання на 360° для зручного розміщення. Можна кріпити тільки за допомогою кріплення для дитячого автокрісла ISOFIX. Допущено відповідно до регламенту ECE R129/00 i-Size.

Підкладка під дитяче крісло Audi

Захищає сидіння від бруду та можливих слідів від дитячих крісел. Може встановлюватися з усіма дитячими сидіннями Audi з кріпленням ISOFIX.

 

Вас також може зацікавити:

Іграшкові моделі Audi

З колекцією Audi навіть ваші малюки зможуть зануритися у світ Audi – від моделей автомобілів Audi до толокарів.

Килимки

Незалежно від того, чи це всепогодні або велюрові килимки, підлога вашого автомобіля завжди ідеально захищена з оригінальними килимками Audi.

Аксесуари для собак

З високоякісними аксесуарами для собак Audi ваш вірний чотирилапий друг буде відчувати стиль та комфорт у кожній поїздці.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.