Audi Logo

Оригінальна система захисту від куниць та гризунів Audi

Пошкодження транспортних засобів, спричинені куницями, є неприємними і завжди незручними. Найчастіше куниці атакують гальмівні та запалювальні кабелі, охолоджувальні шланги, ізоляційні килимки та всі м'які деталі в моторному відсіку. Відкрийте для себе систему захисту від куниць від Оригінальних аксесуарів Audi - щоб надалі куницям довелося шукати притулку подалі від вашого Audi.

Огляд системи захисту від куниць та гризунів Audi:

Система захисту від куниць та гризунів Audi

Високовольтний пристрій, що живиться від акумулятора, не потребує окремого електричного підключення до вашого автомобіля. Завдяки взаємодії електричного струму та ультразвуку, куниця уникає моторного відсіку вашого автомобіля.

Система захисту від куниць від Оригінальних аксесуарів Audi доступна для всіх сучасних моделей Audi і може допомогти уникнути подальших витрат на ремонт.

 

Вас також може зацікавити:

Ремонт та технічне обслуговування

Інспекційний сервіс, Системи кондиціювання або Заміна амортизаторів тощо. Обирайте оригінал у вашого сервісного партнера Audi.

Моторна олива

Регламентна заміна морної оливи? Довіртеся оригінальній якості Audi.

Аксесуари

Відкрийте для себе продумані та індивідуальні рішення, такі як Бокси на дах, Аксесуари для собак або Дитячі крісла, які значно полегшать ваше повсякденне життя.

Запис на сервіс онлайн

Все просто. Оберіть сервіс партнера та заповніть форму-запит. Запишіться на сервіс просто зараз.

Пошук сервісного партнера Audi

Ви можете отримати додаткову інформацію у найближчого сервісного партнера Audi.