Audi Logo

Потужність

507

к.с.

Прискорення (0–100 км\год)

4,1

сек.

Крутний момент

770

Нм

Audi SQ7

Висока продуктивність та індивідуальність.

Позашляховик Audi SQ7 підкреслює свої потужні технічні характеристики спортивним дизайном. Просторий салон зі змінною концепцією внутрішнього простору полегшує повсякденне життя в багатьох ситуаціях.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi SQ7 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Потужні характеристики

Спортивна динаміка водіння та високий рівень комфорту в позашляховику Audi SQ7 поєднують один одного. Завдяки інноваційним технологіям підвіски, приводу quattro та потужному V8 він забезпечує захоплюючу динаміку та неперевершену стійкість на дорозі.

Ефективний зовнішній вигляд

Позашляховик Audi SQ7 у сірому кольорі Daytona з ефектом перламутру та з панорамним скляним дахом знає, як справити враження. 22-дюймові колісні диски з червоними гальмівними супортами завершують імпозантний вигляд.

Прогресивність, перетворена на світло

Завдяки матричним світлодіодним фарам HD Matrix з лазерним світлом Audi і заднім цифровим ліхтарям OLED ви можете вибрати один з чотирьох світлових малюнків, які відтворюватимуть виразну світлову анімацію. У задні ліхтарі вбудовано датчик наближення, який активує всі OLED-сегменти нерухомого автомобіля, щойно наближаються інші учасники дорожнього руху.

Сім в одному.

З опційним третім рядом сидінь автомобіль здатен вмістити до семи пасажирів. Для всіх задніх сидінь доступні кріплення для дитячих крісел ISOFIX. Сидіння другого і третього ряду можна скласти, отримавши до 1921 літра простору для перевезення речей.

Неперевершений з Audi exclusive

Перетворіть свій Audi SQ7 на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Audi Q7

Універсальний автомобіль з вишуканим дизайном.