Audi Logo
Audi Q7

Універсальний автомобіль з вишуканим дизайном.

Повний привід quattro та спортивний дизайн, імпозантні пропорції та простір для семи осіб — позашляховик Audi Q7 вражає своїми потужними характеристиками та високою придатністю для повсякденного використання.

Міць та елегантність в екстер’єрі.

Новий позашляховик Audi Q7 демонструє свої позашляхові гени завдяки класичній архітектурі quattro та потужній плечовій лінії. Вражаюча решітка радіатора Audi Singleframe, кільця Audi у плоскому двовимірному дизайні та, зокрема, дизайнерські особливості пакету екстер’єру S line надають автомобілю спортивного характеру.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q7 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Прогресивність, перетворена на світло.

Завдяки матричним світлодіодним фарам HD Matrix і заднім цифровим OLED‑ліхтарям ви можете вибрати один з чотирьох світлових малюнків, які відтворюватимуть виразну світлову анімацію. У задні ліхтарі вбудовано датчик наближення, який активує всі OLED-сегменти нерухомого автомобіля, щойно наближаються інші учасники дорожнього руху.

Сім в одному.

З опційним третім рядом сидінь автомобіль здатен вмістити до семи пасажирів. Для всіх задніх сидінь доступні кріплення для дитячих крісел ISOFIX з верхнім ременем Top Tether. Сидіння другого і третього ряду можна скласти, отримавши до 1908 літрів простору для перевезення речей.

Динамічна універсальність.

Позашляховик Audi Q7 дає вам відчуття свободи, щоб ви могли впевнено рухатися вперед. Спортивна динаміка водіння, придатність до руху бездоріжжям і тягове зусилля до 3,5 тонн роблять його незамінним універсальним автомобілем.

Audi SQ7

Високий рівень комфорту та спортивна керованость.