Audi Logo
 
Audi SQ8

Висока продуктивність в унікальному дизайні

Завдяки надзвичайним ходовим характеристикам і прогресивному дизайну у стилі купе модель Audi SQ8 поєднує в собі емоційність спорткара і просторовість позашляховика.

Потужність

373

кВт (507 к.с.)

Прискорення (0–100 км/год)

4.1

сек.

Крутний момент

770

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Потужна динаміка

Спортивна динаміка водіння та високий рівень комфорту в позашляховику Audi SQ8 не суперечать один одному. Завдяки інноваційним технологіям ходової частини, приводу quattro та потужному V-подібному 8-циліндровому двигуну TFSI. Він забезпечує як захоплюючу динаміку, так і виняткову стійкість на дорозі.

Ефектний вигляд

Позашляховик Audi SQ8 у синьому кольорі Waitomoblau з ефектом «металік» з панорамним скляним дахом знає, як справити враження. Окремою, не менш вражаючою деталлю є алюмінієві корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду і гальмівні супорти червоного кольору, які випромінюють ексклюзивність.

Прогресивність, перетворена на світло

Завдяки матричним світлодіодним фарам HD Matrix і заднім цифровим OLED‑ліхтарям ви можете вибрати один з чотирьох світлових малюнків, які відтворюватимуть виразну світлову анімацію.

У задні ліхтарі вбудовано датчик наближення, який активує всі OLED-сегменти нерухомого автомобіля, щойно наближаються інші учасники дорожнього руху.

Гнучка організація простору

Ви можете по-різному організувати простір завдяки зсувному задньому сидінню plus3, що складається з трьох частин. Також його спинки можна повністю скласти, щоб отримати максимальний об’єм багажного відділення 1755 літрів.

Несхожий на інших. З Audi exclusive

Перетворіть свій позашляховик Audi SQ8 на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

 

Audi Q8

Сильний характер в елегантній формі.