Audi Logo
 
 
Audi SQ5

Практичний та спортивний

Швидко досягає цілі, впевнено долає виклики і має дуже привабливу зовнішність.

Характеристики SQ5

Потужність

341

к.с.

Прискорення (0–100 км/год)

5.1

сек.

Крутний момент

700

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi SQ5 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Впевнена передача потужності

V-подібний 6-циліндровий двигун, оснащений турбокомпресором з електроприводом, забезпечує Audi SQ5 розгін до максимальної швидкості, обмеженої електронікою на позначці 250 км/год. За передачу потужності відповідає 8-ступенева АКП tiptronic, яка вирізняється швидкістю та плавністю перемикання передач. Наявний у базовій комплектації постійний повний привод quattro із самоблоківним міжосьовим диференціалом забезпечує активний перерозподіл потужності між осями. У стандартному режимі потужність розподіляється у співвідношенні 40:60, але у разі потреби для оптимізації зчеплення з поверхнею на передню вісь можуть бути спрямовані до 70 %, а на задню - до 85 % потужності.

Вражаючий стиль

Дизайн нового Audi SQ5 вражає спортивною динамікою і впевненою міццю. Накладки порогів з новим дизайном викликають відчуття легкості та підкреслюють розмір дорожнього просвіту.

Бампери вражають ефектністю: у передній інтегровані повітрозабірники із чітко окресленими контурами й алюмінієвими рамками, у задній - дифузор із хромованим обрамленням. Хромовані спарені патрубки випускної системи овальної форми ефектно довершують спортивний вигляд. Решітка радіатора Audi Singleframe із чарунковою структурою та алюмінієвими вставками надає передній частині впевненого вигляду.

Неповторний з усіх боків

Завдяки групуванню світлодіодів у невеличкі окремо керовані сегменти, що формують об'ємний малюнок, стали доступними нові вражаючі сценарії світлової анімації. При покупці автомобіля для його персоналізації як опція пропонуються три варіанти дизайну задніх ліхтарів. Також під час руху світловий малюнок автоматично змінюватиметься залежно від обраного стилю водіння. Пропоновані як опція задні OLED-ліхтарі мають функцію розпізнавання автомобіля, що наближається: якщо автомобіль стоїть і ззаду до нього менш ніж на 2 метри наближається інший автомобіль або інші учасники дорожнього руху, всі світлодіодні сегменти автоматично активуються, збільшуючи розмір елементів світлового малюнка.

Анімація демонструє динамічну світлову постановку функції Coming Home/Leaving Home задніх ліхтарів варіанту 3.

Примітка. На відео Audi Q5.

 

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 3

Яскраві емоції від спортивного характеру

При посадці в автомобіль вас та ваших супутників зустрічають підсвічувані накладки порогів з ексклюзивними логотипами «S». Простора концепція салону забезпечує місце для зручного перебування п'яти осіб і відчуття комфорту завдяки вільному простору над головою і в ногах. Передбачені в базовій комплектації декоративні вставки з матованого алюмінію і контрастна строчка на рульовому колесі та спортивних сидіннях надають салону динамічного, але водночас елегантного вигляду.

Audi SQ5 Sportback

Спортивний. Потужний. Динамічний.