Audi Logo
 
 
Audi SQ5 Sportback

Спортивний. Потужний. Динамічний.

Спортивний позашляховик із купеподібним силуетом - максимально універсальний автомобіль із численними можливостями для оптимізації простору.

Характеристики SQ5 Sportback

Потужність

341

к.с.

Прискорення (0–100 км/год)

5.1

сек.

Крутний момент

700

Нм

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi SQ5 Sportback на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Захоплюючий та потужний

V-подібний 6-циліндровий двигун, оснащений турбокомпресором з електроприводом, забезпечує Audi SQ5 Sportback розгін до максимальної швидкості, обмеженої електронікою на позначці 250 км/год. За передачу потужності відповідає 8-ступенева АКП tiptronic, яка вирізняється швидкістю та плавністю перемикання передач. Наявний у базовій комплектації постійний повний привод quattro із самоблоківним міжосьовим диференціалом забезпечує активний перерозподіл потужності між осями. У стандартному режимі потужність розподіляється у співвідношенні 40:60, але у разі потреби для оптимізації зчеплення з поверхнею на передню вісь можуть бути спрямовані до 70 %, а на задню - до 85 % потужності.

Аура потужності

Спортивна динаміка та нестримна потужність, що одразу привертають увагу: верхній спойлер серії «S» та купеподібна лінія даху в поєднанні з хромованими спареними патрубками випускної системи овальної форми підкреслюють спортивну елегантність Audi SQ5 Sportback. Захоплюючі враження від керування гарантовані.

Спереду Audi SQ5 Sportback виглядає також чудово: цьому сприяють решітка радіатора Audi Singleframe, бампер серії «S» та чітко окреслені контури повітрозабірників з алюмінієвими рамками. Дизайн автомобіля демонструє потужність та видатну аеродинаміку.

Задні OLED-ліхтарі з характерним світловим малюнком

Задні ліхтарі з інноваційною OLED-технологією (пропонується як опція) надають Audi SQ5 Sportback неповторного вигляду. У якості опції на вибір доступні три різні варіанти дизайну світлового малюнка задніх ліхтарів. Також під час руху світловий малюнок автоматично змінюватиметься залежно від обраного стилю водіння. Ще одна перевага OLED - можливість регулювання яскравості окремих сегментів. Якщо до автомобіля ззаду менш ніж на 2 метри наближається інший автомобіль або інші учасники дорожнього руху, всі OLED-сегменти автоматично активуються, збільшуючи розміри світлового малюнка.

Анімація демонструє динамічну постановку світла задніх ліхтарів варіанту 3.

 

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 3

Спортивний. Комфортний. Ексклюзивний

Інтер'єр Audi SQ5 Sportback вже в момент посадки вражає високою якістю та спортивним стилем. Підсвічувані накладки порогів з логотипом «S», передбачені в базовій комплектації декоративні вставки з матованого алюмінію та доступні як опція спортивні сидіння з оббивкою зі шкіри Fine Nappa з тисненим логотипом «S» і рельєфним візерунком у вигляді ромбів формують у салоні атмосферу, типову для серії «S».

Гнучке використання простору

Особливою практичністю вирізняється заднє багатомісне сидіння, що складається з трьох сегментів (40:20:40), які можна складати окремо. Залежно від положення сидінь об'єм багажного відсіку Audi SQ5 Sportback може змінюватися від 500 до 1470 л. У поєднанні з пропонованим як опція комфортним ключем з функцією безконтактного відчинення кришку багажного відсіку з електроприводом (входить до базової комплектації) можна відчиняти та зачиняти рухом ноги.

Audi SQ5

Практичний спортивний позашляховик.