Audi Logo
 
 
Audi Q5

Більше ніж просто кросовер

Audi Q5 поєднує спортивність із повсякденною практичністю.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q5 на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Дизайн, що перехоплює подих

Дизайн Audi Q5 приваблює спортивними елементами і яскраво вираженою незалежністю. Його виразна об'ємна передня частина з високими повітрозабірниками, рівною широкою восьмикутною решіткою радіатора та вертикальними смугами приладів освітлення випромінює гідність. Трапецієподібні патрубки, дифузор із поперечною планкою та хромована накладка під ліхтарями по всій ширині кузова є гармонійним доповненням динамічного дизайну.

Вражаюча світлова анімація

Завдяки групуванню світлодіодів у невеликі окремо керовані сегменти, що формують об'ємний малюнок, стали доступними нові вражаючі сценарії світлової анімації. При придбанні автомобіля можна обрати один із трьох доступних варіантів дизайну задніх ліхтарів для його персоналізації. Також під час руху світловий малюнок автоматично змінюватиметься залежно від обраного стилю водіння. Задні світлодіодні ліхтарі мають функцію розпізнавання автомобіля, що наближається: якщо автомобіль стоїть і ззаду до нього менш ніж на 2 метри наближається інший автомобіль або інші учасники дорожнього руху, всі світлодіодні сегменти автоматично активуються, збільшуючи розмір елементів світлового малюнка.

 

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 3

Захоплююча динаміка

Audi Q5 захоплює моментальним, динамічним прискоренням і чудовою керованістю. Повний привод quattro забезпечує швидкий розподіл тягового зусилля між окремими колесами відповідно до ваших потреб. Система Audi drive select дозволяє налаштовувати відповідні динамічні характеристики автомобіля в різних доступних режимах.

Більше простору для індивідуальності

Простора концепція салону забезпечує комфортне місце для зручного перебування п'яти осіб. Для сидінь пропонується різноманітне оснащення, включаючи функцію масажу. В темну пору доби виразні акценти розставляє доступне як опція фонове освітлення з пакетом стилізації інтер'єру design selection.

Оригінальні аксесуари Audi

Оригінальні аксесуари Audi пропонують численні можливості для того, щоб зробити Audi Q5 більш багатогранним. Наприклад, завдяки пакету стилізації для позашляховиків, підніжкам, різним колісним дискам або багажнику для лиж та звичайному багажнику на дах.

Audi Q5 Sportback

Нове визначення позашляховика.