Audi Logo
 
 
 Audi Q5 Sportback

Нове визначення позашляховика

Audi Q5 Sportback поєднує потужність позашляховика з з надзвичайною повсякденною практичністю.

Швидкий конфігуратор

Комбінуйте різні лакофарбові покриття та колісні диски і переглядайте, як виглядатиме Audi Q5 Sportback на прикладі інтерактивної 3D-моделі.

Кожна поїздка як спосіб заявити про себе.

Дизайн Audi Q5 Sportback вражає динамізмом і впевненістю. Доступний як опція пакет стилізації S line додає ще більше спортивних акцентів.

Задні OLED-ліхтарі з характерним світловим малюнком

Пропоновані як опція OLED-ліхтарі Audi Q5 Sportback складаються зі світлодіодів, об'єднаних у невеличкі окремо керовані сегменти, що формують об'ємний малюнок і забезпечують можливість реалізації нових вражаючих сценаріїв світлової анімації. Вже на момент купівлі автомобіля на вибір як опція доступні три різні варіанти дизайну світлового малюнка задніх ліхтарів. Крім того, під час руху світловий малюнок автоматично змінюватиметься відповідно до поточного режиму руху. Пропоновані як опція задні ліхтарі з інноваційною OLED-технологією мають функцію розпізнавання автомобіля, що наближається: якщо автомобіль стоїть і ззаду до нього менш ніж на 2 метри наближається інший учасник дорожнього руху, всі OLED-сегменти автоматично активуються, збільшуючи розмір світлового малюнка.

Анімація демонструє динамічну постановку світла задніх ліхтарів варіанту 1.

 

Варіант 1

Варіант 2

Варіант 3

Захоплююча динаміка руху

Audi Q5 Sportback захоплює моментальним, динамічним прискоренням і чудовою керованістю. У базовій комплектації автомобіль оснащується приводом quattro з технологією ultra, яка постійно контролює стан автомобіля та розподіляє крутний момент між колесами залежно від потреби. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися точною керованістю та спортивною динамікою, характерною для задньоприводного автомобіля. Система Audi drive select пропонує різні режими для забезпечення необхідних динамічних характеристик автомобіля відповідно до ваших потреб.

Інтер’єр: практичний та функціональний

Висока посадка в Audi Q5 забезпечує хороший огляд під час дорожнього руху. Горизонтальні лінії дизайну підкреслюють враження від простору і комфорту. Об'ємна декоративна накладка на панелі приладів є стильним доповненням загального елегантного вигляду.

Несхожий на інших. Audi exclusive

Перетворіть свій Audi Q5 Sportback на автомобіль, що дарує натхнення, такий саме неповторний, як ви, — за допомогою Audi exclusive. Завдяки вишуканому декору, різнокольоровій шкіряній оббивці та індивідуально підібраному лакофарбовому покриттю із широким асортиментом кольорів. Саме такий, яким його бачите ви.

Оригінальні аксесуари Audi

Оригінальні аксесуари Audi пропонують численні можливості для того, щоб зробити Audi Q5 більш багатогранним. Наприклад, завдяки пакету стилізації для позашляховиків, підніжкам або різним колісним дискам.

Audi Q5

Більше ніж просто кросовер.